sadsad x
asdasd
Yaza Yenilenmiş Bir Saçla Girmek İçin Toppik Tercih Edin

Yaza Yenilenmiş Bir Saçla Girmek İçin Toppik Tercih Edin

30 Haziran 2017

Saçlarınızın seyrekliğinden, beyazlaşmasından, cansızlığından, hacimsiz oluşundan yana çeşitli sıkıntılar duyuyor ve bu sıkıntılar, hayatınızda bir problem olarak yer ediyor ise Toppik bütün bu olumsuzlukların önüne geçiyor. Toppik, Amerika menşeili bir markadır. Amerika başta olmak üzere bütün dünyada erkeklerin ve kadınların tercihi oluyor. Toppik, çeşitli alanlardaki ihtiyaçları karşılıyor. Bazen kaşları dolgunlaştırıcı bir fiber ile istekleri karşılarken, bazen ise saç dolgunlaştırıcı fiber ile saçların seyrekliğini kapatıyor ve dolgun bir görünüm kazandırıyor. Keratin içerikli fiberler sayesinde saçlar dolgunlaşırken, hacim kazanırken asla zarar görmüyor.

Toppik nedir?

Toppik, saç dolgunlaştırma fiberidir. Toz halindedir. Saçın seyrekleşen bölgesine uygulanmalıdır. Uygulanan bölgede mutlaka saç telleri bulunmalıdır. Saç telleri olmayan bölgede başarılı sonuç alınmaz. Fiber, uygulandığında saç tellerine tutunur. Bu sayede keratinli içerik, saç tellerine tutunarak hacimli bir görünüm kazandırır. Toppik saç dolgunlaştırıcı fiberin farklı renk alternatifleri vardır. Saç renginiz ile en uyumlu olan tonu bulmakta zorlanmazsınız. Çünkü Türkiye genelinde hakim olan saç renklerine göre tonlar mevcuttur. Genetik faktörlere göre renk çeşitliğine sahip olan fiberin kızıl ve sarı tonlarını Amerika’da, İngiltere’de rahatlıkla bulabilir iken, Türkiye’de siyah, koyu kahverengi tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Anlık bir uygulama ile saçların seyrekliğini giderme imkanı sunan ürünün sabitleştirici sprey ile kullanılması önerilmektedir. Daha dayanıklı olması, üstün performans sergilemesi için üretici firma, sabitleyici sprey uygulanmasını tavsiye ediyor. Toppik saç dolgunlaştırıcı fibere alternatif olarak, losyon vardır. Losyon daha çok dökülmüş saçların olduğu bölgelere uygulanmaktadır. Saç tellerinin bulunmadığı veya aşırı seyrek olan bölgelerden kullanım için hazırlanmıştır. Saçtaki seyrekliğin daha az fark edilmesini sağlayan losyon, saçlı bölge ile saçsız bölge arasındaki renk farklılığını ortadan kaldırır. Geniş baş derisini kapatarak, yoğun bir görünüm kazandıran losyon, doğal bir duruşa sahip yapar. Saç derisine uygulandığında seyrelmiş bölgeyi kapatan losyon, saç köklerini kapatmıyor. Gözenekleri kapatmıyor. Bu sebeple, saçlara zarar vermiyor ve saç gelişimini engellemiyor.

Dünyanın en çok tercih edilen markasına sitemiz üzerinden %100 orijinal olarak sahip olabilirsiniz. Türkiye satış temsilcisi olarak, size özel indirimli fiyatlarla satış yapıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.