sadsad x
asdasd
Yaz Mevsiminde Cildinizi Korumaya Özen Gösterin

Yaz Mevsiminde Cildinizi Korumaya Özen Gösterin

22 Haziran 2017

Cilt tipinize uygun olan bakım ürünleri ile teninizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya alın. Cilt tipinize uygun olan ürünler ile bakım yaparsanız, etkisini daha iyi görürsünüz. Yağlı cilt tipi için kuru ciltlere özel olarak hazırlanmış bakım ürünleri, etkili olmaz ve istenilen başarılı performansa ulaşılamaz. Bununla birlikte ciltteki yağ oranında artış görülür ve denge bozulur. Yağlı ciltlerin bakımı olarak özellikle yağ dengesini kuran, düzene sokan ürünler tercih edilmelidir. Hemen akabinde bunu yağlı cildi, güneşin zararlı olabilecek ışınlarına karşı korumaya alacak olan UV filtreli ürünler takip etmelidir. Cildinizin omuz, sırt, boyun gibi bölgelerinde yağlı bir yapı, bacaklarda kuru bir yapı var ise karma ciltler için geliştirilen bakım ürünlerini tercih edebileceğiniz gibi her bölgeye özel, etkisini gösterebilecek vücut bakım ürünü de tercih edebilirsiniz. Böylelikle yağlı sırt ve omuz bölgesinde yağ dengesi kurulur iken, kuru bacak veya diğer bölgelerde ise nemlendirme desteğinde bulunmuş olursunuz.

UV Filtleri Vücut Losyonu Seçimi Rahatlatır

İçinde bulunduğumuz yaz mevsiminin kendini iyice fark ettirdiği bu günlerde, güneş ışınlarına fazlası ile maruz kalıyoruz. Böylesi bir durumda cildin ışınların zararına karşı korunmasını sağlayacak olan güneş kremlerini tercih edebileceğiniz gibi çok yönlü bakım uygulayarak, her alanda cildi korumaya alan UV filtreli, nemlendiricili, denge kurucu, yeniden yapılandırıcı özelliklere sahip vücut kremleri de tercih edebilirsiniz.

Deniz turizmini tercih ederek, yaz tatilinizi keyifli hale getireceksiniz seçeceğiniz kremlerin deniz suyunun tuzuna ve havuz suyunun kloruna karşı koruma sağlayan bir ürün olmasına dikkat ediniz. Vücutta kumu, deniz tuzunu tutundurmadan, temas edildiğinde vücuttan uzaklaştıracak olan kremler tercih ederek, tuzun cildi kurutmasını ve güneşin bronzlaştırması ile cildi yakarak, acı hissi vermesinin önüne geçersiniz.

Vücut kremi biraz yoğundur. Daha hafif bir içerik ile cildi hafifçe rahatlatmak ve korumak istiyorsanız vücut losyonu veya koruyucu içeriğe sahip spreyler tercih edebilirsiniz. Koruma sağlamak için geliştirilen ve çeşitleri bakımından oldukça zengin olan ürünler sayesinde istekleriniz doğrultusunda bir bakım uygulayabilmenin verdiği kusursuzlukla, teninizi koruyor olmanın verdiği rahatlığı yaşayacaksınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.