Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Teknoloji ile Geliştirilen Wella Köpük Farkı

Kozmetik sektörün saç güzelliğine dair A’dan, Z’ye her türlü bakım ürünü ile hizmet etmekte olsan Wella, 1880 yılından bu yana çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Saç güzelliği uzmanları tarafından laboratuarlarında her türlü saç problemine ve potansiyel soruna karşı çözümler üreten bakım ürünleri tasarlayan marka, boya koleksiyonundan saç terapilerine gibi çoğu alanda adını altın harflerle yazdırmıştır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, geliştirmiş olduğu özel koleksiyonlarda şampuan, saç kremi, saç maskesi, serumlar bulunurken yalnızca saç bakımında sınırlı kalan bir çeşitlilik sunmakla yetinmiyor. Tüketicilerinin her ihtiyacına karşılık verebilmek namına saç şekillendiricileri alanında da birbirinden özel ve işlevsen çalışmalar sürdürerek saç spreyi, saç köpüğü, jöle, wax ve benzeri ürünler geliştiriyor. 

Tahtatarak.com farkı ile Wella Professional saç köpüğü ve diğer Wella markasına ait olan seçkin ürünleri indirimli fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İndirimli Wella saç köpüğü avantajları ile artık saçına önem veren herkes bu fırsatı kaçırmadan, kusursuz ve pratik şekillendirmenin sırrını çözmüş olacak. Sitemiz üzerinde sizlerin beğenisine sunduğumuz Wella köpük çeşitleri, gözle görülebilecek etkilerle saçlarınızı şekillendirmenize yardımcı olmaktadır. Farklı tutuculuk özellikleri ile ekstra güçlü, orta güçlü, ultra güçlü, hafif güçlü kontrol aşamaları ile artık saçlarınızda dilediğiniz modelleri, dilediğiniz koruyuculuk seviyesine oluşturabilirsiniz.

En Sevilen Wella Köpük Çeşitleri

Wella Shape Control köpük ve diğer şekillendiricilerin mevcut olduğu mağazamızda saçlarınızın yıpranmadan şekil almasını sağlayabiliyor olmanıza yardımcıyız. Bu özel kontrol çeşidi ile uzun süreli şekil koruması sağlamak mümkündür. Çok güçlü etkisi ile Wella EIMI koleksiyonunun gözdesidir. Köpük formu sayesinde kısa sürede etkili şekillendirme yapabiliyorsunuz. Saçlar hacim kazanıyor ve özel dokusu ile göz kamaştırıyor. Saç yüzeyinde kalıntı bırakmayan formu sayesinde tortu, yapışkanlık hissi de oluşmuyor.

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan Wella saç köpüğü modelleri hacimlendirici saç köpüğünde de benzer özelliklere sahiptir. Günlük kullanım için ideal olan ürünlerdir. Dipten kaldırarak saça kökten hacim kazandıran şekillendiriciler, eşsiz kök kaldırıcı özelliği ile tektir. Wella bukle belirginleştirici köpük ise yine alanında tek olan kalitesi ile parlak sonuçlar kazandırır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.