sadsad x
asdasd
Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı Yağmura, Rüzgara ve Terlemeye Dayanıklı

Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı Yağmura, Rüzgara ve Terlemeye Dayanıklı

09 Haziran 2017

Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı Yağmura, Rüzgara ve Terlemeye Dayanıklı

Seyrek, şekli bozuk veya dikiş izi olan kaşlarınızı daha düzgün, yoğun bir görünüme kavuşturmak için dolgunlaştırıcı kullanabilirsiniz. Sadece kaş yapısı için özel olarak geliştirilmiş içeriğe ve ergonomik tasarıma sahip olan Toppik kaş dolgunlaştırıcı, saniyeler içinde kaşları düzene sokuyor.

Doğal keratin liflerine sahip olan zengin içeriği ile kaş yapısının kusursuz görünüme kavuşmasını sağlayan ürün 3 farklı temel parçadan oluşuyor. Sabitleyici krem, dolgunlaştırma fiberi ve iki açılı fırçaya sahip olan dolgunlaştırıcının fırça uçlarının kesik açılı olan tarafını sabitleyici kremi uygular iken, yuvarlak uçlu tarafını ise dolgunlaştırıcıyı uygular iken kullanmanız gerekiyor. En kusursuz ve doğal görünümü elde etmeniz için tasarlanmış olan Toppik kaş dolgunlaştırıcı yağmura, rüzgara ve terlemeye dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı Ne İşe Yarar?

  • En ince kaşları dahi anında kalınlaştırır ve dolgun görünüm kazandırır.
  • Doğal kaş yapısını destekler.
  • Sert kaş kıllarına nem kattığı için yumuşaktır.
  • Doğal kaşları düzenleyerek, biçim bozukluklarını şekillendirir.
  • İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde hem kaş derisine hem de kaş folliküllerine besleyici bakım uygular.

Toppik Kaş Dolgunlaştırıcının Mucize Formülünde Ne Var?

3 farklı renk tonuna sahip olan ürün, bütün kaş tonlarına uyumludur. Saç tellerinde bulunan aynı tip özelliğe sahip olan protein katkısına sahip olarak, keratin proteinlerinden oluşur. Sabitleyici krem içeriğinde mango, shea ve kakao yağı vardır. Yoğun besleme uygulayan bu yağlara ek olarak kaş kıllarına nem katan ve sert kaşları yumuşatan avokado ile jojoba yağlarına da sahiptir.

Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı Etkisini Nasıl Gösterir?

Bilinen kaş kalemlerinden çok daha kaliteli, dayanıklı ve üst sınıf bir ürün olarak, profesyonel kullanıma uygundur. Dolgunlaştırıcı öncesinde sabitleyici krem sürülmelidir. Ardından sabitleyici üzerine, dolgunlaştırıcı uygulanmalıdır. Kaş yapısında çok seyrek de olsa kıl bulunmalıdır. Keratin içerikli fiber, bu kıllara tutunarak daha hacimli görünüm kazanır.

Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı Nasıl Uygulanır?

Kesik uçlu fırçayı sabitleyici krem üzerinde gezdirin. Kaşınıza vermek istediğiniz şekle göre fırçayı sürün.  Bu işlem ile dolgunlaştırma fiberlerine hazırlık yapılır. Akabinde yuvarlak uçlu fırçayı dolgunlaştırma fiberine batırın. Kaştaki seyrek, boş, bozuk alanları düzgünleştirmek ve doldurmak için yuvarlak uçlu ucunda fiber olan fırçayı kaşa uygulayın ve belirgin görünüm kazanın. Fazla fiberi temizleyebilirsiniz. Uygulama sonrasında fırça ucunu ılık su ve şampuanla temizleyiniz. Temizlik sonrasında uçları silmek için bez kullanın. Bu işlemle uygulama fırçasının sert fırça kıllarını tekrar şekillendirirsiniz. Kendi halinde kuruması için bir bez üzerinde bekletin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.