Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Buklelerin İhtiyacı Tigi Köpük Disiplini

Saçlara ağırlık hissi vermeden tutuculuk, şekillendirme ve esneklik kazandıran Tigi koleksiyonun en kullanışlı ürünleri bulunduğunuz sayfada sizler tarafından sipariş verilmeyi bekliyor. Amerika Birleşik Devletleri menşeli marka, saçların şekillendirmesi için olağanüstü etkili ürünleri ile hizmet vermektedir. Kategorimizde Tigi markasının en bilinen, vazgeçilmezlerinden olan her bukleli, kıvrımları ile zor anlar yaşayan, dalgalı saç kullanıcısının mucize ürünü olan Bed Head Candy Fixations Totally Baked - Şekillendirici Köpük ve çeşidi bulunmaktadır. Online alışverişin en kolay hâlini sunmak için özel olarak tasarlanmış mağazamızda yapacağınız alışverişlerde zorlanmayacaksınız. Ülkenin her bir yanına hizmet veren kargomuz ile adresinize teslim edilen ürününüzü kullanmanın keyfini yorulmayarak yaşayacaksınız. Günün her saati alışveriş yapabileceğiniz Tahtatarak.com online mağazasında, buklelerinizin ihtiyacı olan disiplini sağlayabileceksiniz.

Mevye Kokuları Saçınızda Tigi Köpük ile Geziniyor

Sayfamızda sizin beğeninize sunduğumuz ürünümüz ile kalıcı şekillendirme sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü olan şekil koruması ve asi bukleleri uyumlu kıvrımlara dönüştüren disiplin edici formülü ile saçlarınız sakinleşerek yatışırken sönük görünmeyecek. Hacim ve canlılık kazandıran yapısı ile saçlarınıza enerji veriyor. Tigi köpük, birlikte kullanılan diğer şekillendirici ürünler ile uyum sağlar. Diğer şekillendiricilerin mevcut etkisini arttırmak için özel olarak tasarlanan formülü, saçlarda hafif tutuş ve çeşitli derecelerde tutuş imkanı sağlar. Her saç tipine, saç uzunluğuna uygundur. Saçlar ister kısa olsun, ister uzun fark etmeksizin saçta istenilen performansı sağlayarak form kazandırır. Günlük kullanım için uygun olan köpük, saçtan kolayca çıkar. Bu sebeple saçları her gün şekillendirebilecek yapıdadır.

Neme karşı saçları koruyan yapısı nemden dolayı elektriklenmenin, kabarmanın ve buna bağlı şekil bozulmalarının önüne geçmektedir. Etkisini uzun süre koruyan bir şekillendirme için saçlar ıslakken kullanılmalıdır. Kremli köpük yapısı saçlarda bu etkinin uzun bir müddet etki göstermesine olanak tanır. Kullanımının beraberinde kullanılacak diğer şekillendiricilerden olması gerekmektir. Esnek tutuş kuvveti sağlaması, saçın kopmalarının ve dökülmelerinin önüne geçmektedir.  Saçları yumuşatan, meyve kokuları ile donatan, korumaya alan ürün içerdiği onarıcı ve şekillendirici polimerler ile bir diğer yandan da bakıma almaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.