Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Wella SP Volumize

İnce telli saçların en büyük sorunlarından biri olan saçı canlandırmak ve onarmak için yapılan bakımların saç tellerine ağırlık vermesidir. Bakım ürünlerinin yoğun içeriği ince telli saçlarda ağırlık hissi oluşturarak, saçı aşağıya çekiyor hissi verir ve bu durum gün boyu rahatsız bir şekilde sinir bozabilir. İnce telli saçlarınız için özel olarak geliştirilen, hafif formüllü bir saç bakım ürünü kullandığınızda saçlarınızda ağırlık hissinden kurtulmuş olursunuz ve ayrıca ince yapıya sahip saçlarınıza nazik dokunuşlarda bulunmuş olmanın keyfi ile kendinizi bütün gün iyi hissedersiniz. Saçlar ne kadar sağlıklıysa, güzelse, problemsizse kadınlar kendini o kadar iyi hisseder. Wella, kadınların her zaman, sınır tanımadan, engellere takılmadan, olumsuzluklardan etkilenmeden kendini iyi hissetmesi için çalışmalar yapmaktadır. Saç tiplerine özel olarak ürünler geliştirerek, kalın ya da ince fark etmeksizin her saç tipinde mutluluğa doğru uzanan bir bakım sürdürmektedir. SP Volumize serisi de bu kusursuz, engel tanımayan, sınırlarla sabitlenmeyen özgür saçlar için ürün çeşitliliğine sahip olarak beğeninize sunulmuştur.

Tahtatarak.com adresimiz üzerinden yapacağınız Wella SP Volumize ürünlerinde indirimli fiyatlardan yararlanarak, siparişlerinizin aynı gün kargoya çıkacak olmasının keyfini yaşayabilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilir ve ince telli saçlarınıza hacim kazandıran bakım ürünlerinin saç tellerinizdeki mucizevi etkilerini gözlemleyebilirsiniz.

Wella SP Volumize İle İnce Telli Saç Bakımı

İnce telli saçlar, yapısı gereği hacimsiz bir görünüme sahiptir. Sönük duran saçlarınızı Wella SP Volumize serisinin içerisinde bulunan hacimlendirici saç serumu seçiminiz ile dolgunlaştırabilirsiniz. İnce ve güçsüz saçlarınızı ise güçsüz ve ince telli saçlarınızı korumak ve daha güçlü kılmak için geliştirilen serum tercihi ile kuvvetlendirebilirsiniz.

Wella Sp Bayan Volumize İnce Telli ve Güçsüz Saç Şampuanı kullandığınızda ise ince telli, çabuk sönen saçlarınızı nazikçe, ince yapılı saçlarınızın hak ettiği özenle temizlemiş olacaksınız. Saçlarda hacimli bir görünüm oluşmuş olacağı için görünüm göz dolduran, çekici bir izlenim kazanacaktır. Böylelikle hacimsiz ve korunmasız olan ince telli saçlarınıza hayal ettiğiniz ama saçlarınızın kaldıramayacağını düşündüğünüz bütün modelleri uygulamaya başlayacaksınız. Wella SP Volumize ile artık ince telli saçların sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamayacaksınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.