Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Schwarzkopf Silhouette Şekillendirici

Uzun uğraş vererek saçınıza kazandırdığınız şekil hemen bozuluyorsa, kullandığınız ürünleri değiştirmenizin vakti gelmiş demektir. Tercihinizi Schwarzkopf Silhouette serisinin saç şekillendirici ürün çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Sprey ya da köpük çeşitlerinden kullanım şeklinize en uygun olanı kolaylıkla seçebilir, saniyeler içerisinde saçınıza uygulayabilirsiniz.

Schwarzkopf Silhouette Saç Şekillendirici Sprey Çeşitleri

Schwarzkopf Silhouette serisi içerisinde orta tutucu ve süper tutucu olmak üzere farklı tutuculuk düzeylerine sahip sprey çeşitleri yer alıyor. Saçlarınıza hafif dalgalanacak bir şekil verdiğinizde Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Sprey çeşidini seçebilirsiniz. Saça eşit dağılan sprey, doğal bir parlaklık da kazandırıyor. Yapışkan bir his oluşturmuyor ve ağırlık yapmıyor. Saçınızdan çıkarmak istediğinizde ise sadece saçınızı fırçalamanız yeterli olur. Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey ise saç şeklinin daha uzun süre korunmasını sağlar. Çok çabuk kuruma özelliğine sahip olduğundan saçınıza kısa sürede şekil verebilirsiniz. Saçta kalıntı ve tortu bırakmayan ürünü kuru saça, 30 cm uzaktan uygulamak gerekir.

Schwarzkopf Silhouette Saç Şekillendirici Köpük Çeşitleri

Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Köpük saça parlak ve canlı bir görünüm verir. Saçların çok daha sağlıklı bir ışıltı kazanmasını sağlayan ürün mikro incelikte bir film tabakası oluşturuyor. Ürünün bir diğer özelliği saça aynı zamanda hacim de kazandırıyor olması. Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Köpük de saça kolaylıkla dağılıyor ve hacim kazandırıyor. Verdiğiniz şeklin saçınızda saatlerce bozulmadan kalmasını sağlayabiliyor. Natürel bir canlılık kazandırarak saçlarınızın ışıltıyla parlamasını sağlar. Ürün kısa ve uzun saç stilleri için kullanıma uygun.

Schwarzkopf Silhouette saç şekillendirici ürünler serisi hoş ve hafif bir kokuya da sahip. Saçlarınızı gün boyunca temiz hissetmenize yardımcı olan eşsiz kokusunu merak ediyorsanız tahtatarak.com avantajları eşliğinde ürün çeşitlerini deneyebilirsiniz. Güvenli bir alışveriş için sitemizde sadece orijinal ürünlerin satışa sunulduğunu bilmenizi isteriz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.