Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Saç Şekillendirmenin Sırrı Schwarzkopf Köpük

Bir asrı aşmış bir zamana sahip tecrübesi ile saç bakımı ve saç şekillendirmesinde adını kuaför sektörünün en başına silinmez harflerle yazdırmayı başaran Schwarzkopf Professional, hız kesmeden her saç sorunu ve tipi için yeni ürünler tasarlamaktadır. Hız kesmeden saçların güzelliği için laboratuar çalışmalarını devam ettiren marka, gelecek trendleri öngörerek, saçlar için hem bakım, hem boya, hem de şekillendirici ürünlerde yeni bir bakış açısı ile başarılı ve üstün performanslı ürünler formüle etmektedir. Olağanüstü şekillendirilmiş saçlar için Schwarzkopf köpük, sprey, wax ve benzeri türevlerdeki ürünler ile hizmet vermekte olan markanın seçkin ürünlerini online mağazamızdan yapacağınız alışverişlerle temin edebilirsiniz.

Vitamin Değerine Sahip Schwarzkopf Köpük Çeşitleri

Farklı görünümler yaratmanız için geliştirmiş olduğumuz alt markalarımız ile yaratıcılığın sınırı yok! Her türlü şekillendirme ihtiyacına karşılık veren markamız, Schwarzkopf Silhouette saç köpüğü ile de sınır tanımayan yumuşak, güçlü, esnek modeller oluşturmanıza yardımcıdır. Gerçekçiliği ön plana çıkaran modeller oluşturmanızda yardımcı olan markamız, buklelerinizi sizin kadar sevdiğimizi gösteren değer ve önemle çalışmalarına devam ediyor. Herkesin kullanabilmesi için Schwarzkopf saç köpüğü fiyatı aralığında indirimler uygulayarak, online alışverişin kârlılığını sizinle paylaşmak istiyoruz. Bulunduğunuz kategoride birden fazla alt markanın ürününü temin edebilmeniz için çeşitlilik sunulmuştur. Osis+ Grip Süper Tutucu Köpük ile güçlü tutuşun farkını yaşayacaksınız. Uzun süre boyunca son derece güçlü bir tutuşun nasıl kontrolle sağlandığını deneyeceksiniz. Doğal bir parlaklık kazandıran ürün tıpkı diğer Schwarzkopf saç köpüğü çeşitlerinde olduğu gibi Pantenol (Pro-Vitamin B5) içeriği ile saçın nem dengesini koruyarak, kurumasının önüne geçmektedir.

Markanın şekillendirici köpükleri saçta kalıntı bırakmaz ve saçı ağırlaştırmaz. Yıkandığında kolayca saçtan çıkar. Anti-statik özellikleri ile saçın elektriklenmesini engeller. Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Köpük ise yine diğer markalar gibi süper canlılık ve tutuş kontrolüne sahiptir. Mikro incelikte film tabakası oluşturduğu saç yüzeyinden fırçalandığında hemen çıkar ve gün içinde tekrar şekillendirme imkanı sunar. Mikro tanecikler püskürten sprey başlığı sayesinde kolay dağılım sağlar. Saçlarınızın şekillendirilmesi için en doğru yerdesiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.