sadsad x
asdasd
Sağlıklı Saçın İhtiyacı Vitaplex Keratin Destekli Ürünlerde

Sağlıklı Saçın İhtiyacı Vitaplex Keratin Destekli Ürünlerde

06 Temmuz 2017

Ev ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz Vitaplex Pro Salon Kit No:1 ve No:2 bakım ürünlerinin sağladığı yararlar şöyledir: Saç tellerini içeriden ve dışarıdan korumaya alarak, hassas ve kırılgan yapıyı güçlendirir. Saçtaki zayıflamayı önleyerek, kırılmalara son verir. Saçın dış yüzeyindeki hasarı azaltan ürün, boyalı saçlarda renk yoğunlaştırıcıdır. Saçları yumuşatması sayesinde düğümlenmeleri önler, kolay taranır hale getirir. Boyalı saçlarda yoğun renk sonuçları almayı da sağlamaktadır.

Vitaplex Pro Salon Kit No:1 ve No:2

Vitaplex Pro Salon Kit No:1’in sağladığı bu yararlar ile saçlarda sağlıklı denge kurulmaya başlanırken No:2’nin sağladığı yararlar ise daha fazla saçı beslemeye yöneliktir. Saçın ihtiyaç duyduğu keratin ve amino asitleri içeriden başlayarak, dışa doğru uygular. Saçları yeniden yapılandıran bakım ürünü, yeterli besin takviyesi sağladığı için saça uygulanacak olan işlemlere (kimyasal, ısısal vs.) karşı koruma sağlayarak, hasar almasının önüne geçer. No:2 saçın doğal yapısını güçlendirerek, sağlıklı bir yapının desteklenmesini uzun süreli olarak sağlar. Birbirini destekleyen profesyonel bakım ürünlerinin Vitaplex Pro Salon Kit No:1 içeriğin tüm profesyonel renk sistemlerine ve renk tonlarına uyumlu olarak geliştirildiği için bütün saç renklerine uygundur. Üstün teknolojiden faydalanılarak geliştirilmiş olan içeriği, saçın doğal büyüme aşamasına sadıktır ve böylelikle bakım yapar. Boyalı saçlarda iddialı, yoğun renkli görünümler için oksijen kullanımını hassas bir yapıda destekler ve böylelikle renk oluşturmada yardımcı rol oynar.

Vitaplex Pro Salon Kit No:2 ise keratin ve aminoasit içerir. Keratin yapısını taklit eden proteinlere sahiptir. Saçta fiber uyumu sağlayan formülüyle renklerde yoğunluk sağlar. Kullanımları oldukça kolay olan ürünler temiz saça uygulanmalıdır. Önce temiz ve fazla nemi havlu ile alınmış saça No:1 uygulanmalıdır. Ürünle birlikte sunulan ölçek kabına saçlara yeterli olacak miktarda No:1 eklendikten sonra uygulama yapılacak şişeye aktarın ve üzerine ılık su ekledikten sonra şişeyi iyice çalkalayın. Karışımı tamamlanmış hazır ürünü saçlara aktardıktan sonra masajla saç boyuna ve uçlarına yedirin. Daha sonra bol su ile durulayın ve 1-2 pompa No:2 bakım ürününü avucunuza aktarın. Bütün saça yayın ve saçta 3 dakika kadar bekletin. Ardından bol su ile durulama yapın.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.