sadsad x
asdasd
Saçlarınız Tarak Darbesine Ne Kadar Dayanıklı?

Saçlarınız Tarak Darbesine Ne Kadar Dayanıklı?

19 Haziran 2017

Saçlar için uygun bir tarak kullanılması da saç bakımının verdiği başarılı sonuçların uzun ömürlü olmasında etkilidir. Saçlarınızın tarak darbelerine ne kadar dayanıklı olduğunu düşünüyorsunuz? Saç tellerinde kopmaların meydana gelmesine sebebiyet verecek olan tarak darbeleri, yıpranmaya da neden olur. Yıpranmış, yorgun saçlar ve saç uçlarında ciddi bir bakımsız görünüm oluşur ve oldukça da can sıkıcıdır.

Aranılan Tarak; Tangle Teezer Modelleriyle Sizi Bekliyor

Tangle Teezer tarak modelleri böylesi durumların önüne geçerek, her saç tipi için uygun bir tarak tasarlamıştır. Günlük kullanım için uygun olan Tangle Teezer tarak modelleri, duşta kullanım için uygun olan, çocuklar için uygun olan eğlenceli tasarımlar, uzun saçlar ve kıvırcık saçlar için uygun olan tarak çeşitleri vardır.  

Tangle Teezer beş farklı modeli ile ele iyi oturan ergonomik tasarımlı taraklara sahiptir. Saçların tarama esnasında acımasına son veren, karışık yapıyı özel dişleri sayesinde kolayca çözen modelleri her yaşa hitap ediyor.

Tangle Teezer tarakları şöyledir:

The Original tarak modeli; kuru veya ıslak saçları koparmadan ve acıtmadan kolayca taramanızı sağlar.

 

Salon Elite tarak modeli; profesyonel uygulamalarda etkili olarak kuaförlerin işini kolaylaştırır.

 

Aqua Splash tarak modeli; uzun saçlarda duşta kullanılabilir özelliktedir.

 

Compact Styler tarak modeli; günlük yaşamın her anında kullanıma uygundur. Sporda, ofiste, tatilde kısacası siz neredeyseniz tarağınız orada…  

 

Magic Flowerpot tarak modeli; çocukların banyo sonrası saç taramasını eğlenceli hale dönüştürüyor. Birçok ebeveynin ve çocuğun kabusu olan duş sonrası ıslak saçların taranma sorununu keyifli bir alışkanlığa çevirerek, neşeli anlar yaşatıyor.

 

Sizin için en uygun olan tarak modeli ile saçlarınızın tarak darbelerine maruz kalmasının önüne geçersiniz.  Saç tipinize uygun bakım ürünleri ile birlikte kuvvet kazandıran bir besleme uygulayabilirsiniz. Beslenmiş, besin ihtiyacı ve nem ihtiyacı karşılanmış saçları, acıtmadan ve saç tellerine hasar vermeden taramak için en ideal seçim Tangle Teezer olacaktır. Üstelik oldukça şık tasarımlara sahip bu taraklar, çevrenize tarzınızdaki kaliteyi de yansıtmanızı sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.