sadsad x
asdasd
Saçlardaki Keratin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

Saçlardaki Keratin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

21 Haziran 2017

Saçlarınızın bakımını yapmadan önce saçlarınızı tanıyın. Hangi durumlarda, hangi besin eksikliğinden ne gibi bir görünüm kazanacağını öğrendiğinizde kendi saçlarınızın doktoru olacaksınız. Zaman içerisinde saç telleri sahip olduğu keratin oranını kaybeder. Yitirdiği bu keratin, tekrardan kazandırılmaz ise saçta gözle görülür derecede bir bakımsızlık söz konusu olur. Solgunlaşan saçlar, yıpranmamış olsa dahi yıpranmış görünümü ile bakımsız bir izlenim verir. Ayrıca keratin eksikliğinden dolayı canlılığını kaybeden saç, matlaşıyor ve sönüyor. Saça hacim kazandırmak, mat görünümü yok ederek parlaklık kazandırmak ve saçın dayanıksız yapısını ortadan kaldırarak, her türlü işleme karşı dayanıklı yapı kazandırmak için keratin desteğinde bulunmak gerekmektedir.

Noktalı Görünüm Keratin Eksikliğidir

Saçın keratin eksikliği saç tellerinde nokta nokta işaretler ile kendini gösterir. Saçlarınızı elinize alın ve incelemeye başlayın. Saç tellerinde özellikle uçlara doğru nokta nokta izler var mı? Eğer cevabınız “evet” ise saçlarınız keratin yoksunudur. Bunu giderebilmek için özel formüllerle hazırlanmış, saça besin, vitamin, mineral ve nem desteğinde bulunan keratin bakım maskeleri kullanmalısınız. Saçlara yoğun bir bakım uygulayarak, kısa süre içerisinde düzene sokacak olan, keratin dengesi kuracak olan Eugene Perma ile tanıştınız mı? Tanışmadıysanız, bu yazımızdan sonra tanışmanızı öneririz. Tamamı yenilebilir meyve ve sebzelerden üretilmiş olan serinin keratin maskeleri sayesinde saçlar doğal olarak iyileştiriliyor. Doğal içeriği ve etkili keratin desteği ile kaybedilen dengeyi kurmakta olan Eugene Perma Keratin Maskesi, %93 onarım gücüne sahiptir. Saç yapısını yenileyen ve hasarlı yapıyı temizleyerek, onarmaya başlayan maske, saçları güçlendiriyor. Eugene Perma Keratin kullananlar kurumuş, kırılgan, yanlış işlemlerden dolayı saça zarar verilerek hasar almış yapıdan kurtuluyorlar. Saça kaybettiği eski canlılığını kazandır Eugene Perma Keratin destekli maske, saçlara kolay şekil verilmesini de sağlıyor. Yumuşak yapı kazandırarak, kadife dokunuşu sağlıyor.

Bitkisel kaynaklı keratin içeren Eugene Perma Keratin yorumlarınızla çevrinize de yardımcı olmanızı sağlıyor. Sizin gibi benzer sorunlar yaşayan arkadaşlarınıza deneyimlerinizi yorumlayarak, keratin desteği ile saçlarınızı iyileştirme sürecinizi anlatabilirsiniz. Maske kullanımını muhakkak Eugene Perma şampuanlar ile kullanmalısınız. Aksi taktirde iki farklı ürünün içeriği çakışır ve saçlar açılamaz bir yapı ile keçeleşebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.