sadsad x
asdasd
Saç Sorunlarınızı Çözmenin En Pratik ve Doğru Yolu

Saç Sorunlarınızı Çözmenin En Pratik ve Doğru Yolu

13 Haziran 2017

Saç sorunlarınız var fakat nasıl çözeceğinizi, nasıl tedavi edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazımız tam da sizin aradığınız yalnız bir türlü bulamadığınız çözümleri içeriyor. Saçlarınızın her sorununa özel bir bakım serisi geliştirmiş olan System Professional serisi, 9 farklı saç problemine hitap ediyor. Tüketicilerin şikayetleri ve istekleri doğrultusunda tasarlanmış olan seriler, kişiye özel olarak nitelendirilebilir. Her saç tipine ve sorununa ayrı olarak bakım uygulayan System Professional; kepek önleyici, yıpranmış saçları onarıcı, kuru ve normal saçlar için, dökülme önleyici, boyalı saçlar için, ince telli saçlar için, asi ve kıvırcık saçlar için ve de mat saçlar için geliştirilmiştir.

System Professional Uzun Süreli Saç Problemi Çözümleri Sunar

Her saç tipinin ihtiyacı olan bakım farklıdır. Kalın telli saçlarda yıpranmanın önüne geçilir iken, ince telli saçlarda saçlara direnç kazandırılarak dış faktörlerden gelebilecek zarara karşı kendini koruyabilmesi sağlanmaktadır. Asi ve kıvırcık saçlar için geliştirilen seride ise şekil alması zor, düzensiz bukleleri bir bütünlüğe kavuşturmak sağlanır. Kabarmaları ve elektriklenmeleri önlenir iken buklelerin kıvrım yerleri belirginleştirilir ve yumuşak bir dokunuş kazandırılır. Boyalı saçlar için geliştirilmiş olan System Professional serisinin bu kategorisinde ise boyandığı için kimyasal işlemlere maruz kalan saçların yıpranmış yapısı onarılır iken, saçtaki boya renginde ilk günkü canlılık sağlanır. Saçtaki rengi korumaya alarak, suyun ve güneş ışınlarının yıpratıcılığının önüne geçilmiş olur. Ayrıca nemini kaybeden boyalı saç tellerine nem takviyesinde bulunur ve mat görünümü ortadan kaldırır. Kepek önleyici seride, kepekli yapının tamamen ortadan kalkması için derinlemesine bir temizlik uygulanır. Saç dipleri temizlenir iken saç derisi yorulmaz. Kepekli yapıyı tamamen temizleyen ürünlerin bulunduğu System Professional’da anlık çözümler üretilmez. Çözümler uzun sürelidir ve bir daha benzeri problemin görülmesi engellenir.

System Professional argan yağı bakımı ile saçların doğal yapısında bulunan fakat zamanla yitirmiş olduğu keratinli destekte bulunur. Yeniden yapılandırıcı özelliğe sahip olan seri, saçlara argan yağının mucizevi etkisi ile de besleme yaparak ultra parlak, ekstra güçlü, bakımlı saç yapısı kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.