sadsad x
asdasd
Saç Köklerini Harekete Geçiren Chronologiste Serisi

Saç Köklerini Harekete Geçiren Chronologiste Serisi

14 Haziran 2017

Doğanın gücünden ilham alınarak tasarlanan bakım ürünleri, saçlara doğal bir onarım uygular. Saç derisini ve saç tellerini doğal içeriklere sahip olan ürünler ile güzelleştirmenin farkını hemen anlarsınız. Gözle görülür bir fark ile saçları aydınlatan, ışıl ışıl bir parlaklık kazandıran bakım ürünleri arasında saçları temizlerken bir diğer yandan da besleyen çeşitler vardır. İçerdiği doğal içerikler sayesinde saçları ve saç derisini bütün yağdan, kirden, şekillendirici kalıntılardan temizleyen şampuan alternatifleri kişiye özel bakım ve temizlik sunmaktadır.

Kerastase Chronologiste serisi, “havyar serisi” olarak saçları yeniden yapılandırır ve saç derisini uyararak sağlıklı saç köklerini destekler. İçeriğinde bulunan seramidler ile saç dokusunu onaran seri, rafine kayısı yağı tanecikleri ile saç derisini uyarıyor ve saç derisinin canlanmasına ve beslenmesine yardımcı oluyor. Pasifik Okyanusu'ndaki volkanik faylardan elde edilen doğal molaküller Gluco-Lipid GL ve Bisabolol ile birleştirilen Abyssine ile zenginleştirilmiş özel içeriği ile saçlar derinlemesine beslenir iken yumuşuyor ve parlaklık kazanıyor. Bu bileşim sayesinde saçta detoks etkisi de oluşturuluyor ve saçlar rahatlıyor.

Kerastase Chronologist, mikro tanecikli yapıya sahip olduğu için hafif yapılır ve saça bakım uygularken ağırlık hissi vermez, saçı aşağıya çekmez. Yeniden yapılandırdığı saçlara canlı, parlak ve yumuşak yapı kazandırır. Kerastase Chronologiste yağ, saç derisini kökten etkiler ve saç köklerini uyarır.

Mevsimlere Göre Saç Bakımınızı Değiştirebilirsiniz

Her saç tipi ve saç problemi farklıdır. Bu farklı durumlar göz önünde bulundurularak, yıllardır saç güzelliği alanında titiz çalışmaları ile başarıya imza atan Kerastase, kişiye özel bakım ürünleri geliştirmiştir. Asi saçlardan, cansız saçlara; yağlı saçlardan kuru veya normal saçlara; ince telli saçlardan, kalın telli saçlara kadar farklı saç tiplerinde etkili olacak içeriklerle geliştirilen ürünler çok fonksiyonlu bakım ve onarım sunmaktadır. Sadece saç tiplerine uygun bakım ürünleri tasarlanmakla sınırlı olmayan marka, mevsimlere göre de saçların korumasını sağlamaktadır.

Kerastase yaz dönemi için de özel bir ürün geliştirerek Soleil serisini tüketicilerine sunmuştur. Güneşe çıkmanın öncesinde ve sonrasında kullanılabilir bakım ürünleri ile saçları güneşin zararlı ışınlarının yıpratıcılığına karşı korumaya alır iken bir diğer yandan ise boyalı saçlarda renk koruması sağlamaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.