sadsad x
asdasd
Saç Boyasında Markanın Önemi

Saç Boyasında Markanın Önemi

24 Aralık 2016

Saç Boyasında Markanın Önemi

Saçlarınızın rengini değiştirmek ya da beyaz saç tellerini kapatmak için kullandığınız saç boyası, marka son derece önemli. Genellikle renk seçenekleri gözden geçirilerek ürün tercihi yapılıyor. Oysa kalite düzeyi düşük olan ürünler saçlara uzun vadede çok ciddi zararlar verebiliyor. Bu nedenle saç boyalarında sadece kaliteli markaların tercih edilmesi gerekir.

Hangi Saç Boyası Markaları Tercih Edilmeli?

Boya içerisinde bazı kimyasal bileşenler de barındıran bir saç renklendirme malzemesi. Bu kimyasallar saç pigmentlerine etki ederek renginin değişmesini sağlıyor. Pek çok markanın ürünlerinde kimyasal bileşenlere rastlayabilirsiniz. Önemli olan saça en az zararı veren kimyasalların bulunduğu saç boyalarını tercih etmek oluyor. Organik olarak adlandırılan saç boyalarında kimyasaldan ziyade bitkisel bileşenler bulunuyor. Ancak organik boyalar ile dilediğiniz her saç rengini yakalamanız da oldukça güç. Koyu saç renkleri için organik boyalar tercih edilebilir.

Loreal Inoa serisi saç boyaları amonyak ve koku içermediğinden daha konforlu bir saç boyama süreci sunuyor. Ayrıca saça zarar vermeyen içeriklerle hazırlandığı için düzenli olarak saçlarını boyayanlar tarafından güvenle tercih edilebilir. Davines kaliteli saç boyası markalarından bir diğeri. Davines A New Colour serisi ile Davines Mask Vıbrachrom serisi zengin bir renk seçeneği sunduğundan herkes tarafından tercih edilebilir. Marka amonyaklı ve amonyaksız ürün seçeneklerine sahip. Süt proteinleri içeren boya üretimi yapan marka, saçın boyama sırasında nem kaybetmesinin önüne geçen bir formül geliştirmeyi de başardı.

sac boya renkleri

Saçlarda Sıra Dışı Renk Trendi

Son yıllarda saçlarda sıra dışı renkler kullanmak trendler arasına girdi. Eğer saç boyasında size sıra dışı renk seçeneklerini de sunan bir marka arıyorsanız La Rich Directions markasının ürünlerini deneyebilirsiniz. Kaliteli içeriği ile bu boyalar saça en az zararı vererek renklendirme sağlayabiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.