sadsad x
asdasd
Diplerdeki Beyazları Loreal Hair Touch Up Kapatın; Zamandan Kazanın
22 Ağustos 2017

Herkesin zamanın getirdiklerine yenik düştüğü anları vardır. Bazen bu anlar üzerimizde kendini göstermez iken bazen de tıpkı bir madalyon gibi başarılar sonucunda sahip olunan bir nişan gibi üzerimizde kendini sergiler. Yüzdeki kırışıklıklar, düşen göz kapakları ve saçlardaki beyazlar…

2017 Moda Renkler İle Canlandı
04 Ağustos 2017

 Yaklaşmakta olan sonbaharda da saçlardan yılın ilk yarısında tercih edilen kan portakalı rengi ile kendine yer buluyor. Kan portakalı rengini genellikle sarı saçlara veda etmek isteyenler tercih ediyor olsa da kumral ve hatta esmerler dahi rahatlıkla kullanabiliyor. 

Erkeklerin Tercihi Goldwell Saç Boyası
15 Haziran 2017

Erkeklerin saç boyası ihtiyacını karşılayan, üst sınıf bir marka olan Goldwell, Men Reshade ile köpük boya kolaylığı sunuyor. Erkek saç yapısına uygun olarak geliştirilen ürün, 5 dakika saçları boyama özelliğine sahiptir.

Saç Boyasında Markanın Önemi
24 Aralık 2016

Saçlarınızın rengini değiştirmek ya da beyaz saç tellerini kapatmak için kullandığınız saç boyalarında, marka son derece önemli. Genellikle renk seçenekleri gözden geçirilerek ürün tercihi yapılıyor. Oysa kalite düzeyi düşük olan ürünler saçlara uzun vadede çok ciddi zararlar verebiliyor. Bu nedenle saç boyalarında sadece kaliteli markaların tercih edilmesi gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.