sadsad x
asdasd

blog

Kellik Erkeklerin Kaderi Mi?

Erkeklerin belki de en büyük kabuslarından biri, saçlarının dökülmesi. 25 yaş üzerindeki her 4 erkekten birinde saç dökülmesi görülüyor ve yavaş yavaş açılan alın bölgesi, ilerleyen süreçte kendini tepede bir kellik olarak gösteriyor. Bu sebeple, dökülmenin nedenini bulup erken yaşta önlem almakta fayda var.

21 Ekim 2020
Devamını Oku

Saç Dökülmesini Engelleyin

Saç dökülmesi farklı nedenlerden dolayı günümüzde birçok insanın ortak sorunlarından biri haline gelmiştir. Bir sağlık sorununun haberci olabileceği gibi farklı bir nedenden dolayı da saçlarınız dökülebilir. Peki, saç dökülmesi engellenebilir mi?

16 Ekim 2018
Devamını Oku

Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor

Güzelliğin kusursuz olmasını sağlayan sağlıklı saçlar için saç tipine ve saçın problemine göre en ideal olan bakım ürünü tercih edilmelidir. Saç deriniz hassas ise Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı kullanabilirsiniz.

14 Eylül 2017
Devamını Oku

BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor

Boyalı saçlarınızın bakımını yaparken sadece rengin ilk günkü gibi canlı kalmasını değil de ayrıca renkte dalgalanmaların olmaması, saçın günlük bakımını da istiyorsanız Schwarzkopf bu konuda size yardımcı olan renk koruma serisini sunuyor.

30 Ağustos 2017
Devamını Oku

Bonacure Volume Boost ile Cansız Saçlara Hacim Kazandırın

Schwarzkopf, saçların bu yöndeki sorununa bir çözüm sunarak Bonacure serisi Volume Boost serisini öneriyor. Tamamen saçlara hacim kazandırmak için yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan serinin ürünleri şampuan, hacim köpüğü ve hacim kremi olarak birbirini destekliyor. 

25 Ağustos 2017
Devamını Oku

Doğru Saç Bakımı Ne Zaman ve Nasıl Yapılmalıdır?

Düzenli bir saç bakımı sayesinde saçlar sağlıksız yapıdan kurtulacağı gibi daha sonra oluşabilecek sorunların da önüne geçerek, sağlıklı ve doğru dengeyi kurar.

13 Temmuz 2017
Devamını Oku

Sağlıklı Saçın İhtiyacı Vitaplex Keratin Destekli Ürünlerde

Vitaplex Pro Salon Kit No:1’in sağladığı bu yararlar ile saçlarda sağlıklı denge kurulmaya başlanırken No:2’nin sağladığı yararlar ise daha fazla saçı beslemeye yöneliktir.

06 Temmuz 2017
Devamını Oku

Saç Köklerini Harekete Geçiren Chronologiste Serisi

Kerastase Chronologist, mikro tanecikli yapıya sahip olduğu için hafif yapılır ve saça bakım uygularken ağırlık hissi vermez, saçı aşağıya çekmez. Yeniden yapılandırdığı saçlara canlı, parlak ve yumuşak yapı kazandırır.

14 Haziran 2017
Devamını Oku

Saç Sorunlarınızı Çözmenin En Pratik ve Doğru Yolu

Saç sorunlarınız var fakat nasıl çözeceğinizi, nasıl tedavi edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazımız tam da sizin aradığınız yalnız bir türlü bulamadığınız çözümleri içeriyor. 

13 Haziran 2017
Devamını Oku

Kızıl Saçlar İçin Bakım Önerileri

Güzellik söz konusu olduğunda ilk akla gelen unsurlardan biri de saçlar oluyor. Uzun, gür, hacimli be ışıldayan saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Şampuan reklamlarını andıran bu görüntüleri elde etmek aslında zannedildiği kadar zor değil. Kızıl saçlı olsanız bile!

04 Mart 2017
Devamını Oku
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.