sadsad x
asdasd
Saç Dökülmesini Engelleyin
16 Ekim 2018

Saç dökülmesi farklı nedenlerden dolayı günümüzde birçok insanın ortak sorunlarından biri haline gelmiştir. Bir sağlık sorununun haberci olabileceği gibi farklı bir nedenden dolayı da saçlarınız dökülebilir. Peki, saç dökülmesi engellenebilir mi?

Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor
14 Eylül 2017

Güzelliğin kusursuz olmasını sağlayan sağlıklı saçlar için saç tipine ve saçın problemine göre en ideal olan bakım ürünü tercih edilmelidir. Saç deriniz hassas ise Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı kullanabilirsiniz.

BC Bonacure Color Freeze Saçlarınızın Rengine Göre Koruma Sağlıyor
30 Ağustos 2017

Boyalı saçlarınızın bakımını yaparken sadece rengin ilk günkü gibi canlı kalmasını değil de ayrıca renkte dalgalanmaların olmaması, saçın günlük bakımını da istiyorsanız Schwarzkopf bu konuda size yardımcı olan renk koruma serisini sunuyor.

Bonacure Volume Boost ile Cansız Saçlara Hacim Kazandırın
25 Ağustos 2017

Schwarzkopf, saçların bu yöndeki sorununa bir çözüm sunarak Bonacure serisi Volume Boost serisini öneriyor. Tamamen saçlara hacim kazandırmak için yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş olan serinin ürünleri şampuan, hacim köpüğü ve hacim kremi olarak birbirini destekliyor. 

Doğru Saç Bakımı Ne Zaman ve Nasıl Yapılmalıdır?
13 Temmuz 2017

Düzenli bir saç bakımı sayesinde saçlar sağlıksız yapıdan kurtulacağı gibi daha sonra oluşabilecek sorunların da önüne geçerek, sağlıklı ve doğru dengeyi kurar.

Sağlıklı Saçın İhtiyacı Vitaplex Keratin Destekli Ürünlerde
06 Temmuz 2017

Vitaplex Pro Salon Kit No:1’in sağladığı bu yararlar ile saçlarda sağlıklı denge kurulmaya başlanırken No:2’nin sağladığı yararlar ise daha fazla saçı beslemeye yöneliktir.

Saç Köklerini Harekete Geçiren Chronologiste Serisi
14 Haziran 2017

Kerastase Chronologist, mikro tanecikli yapıya sahip olduğu için hafif yapılır ve saça bakım uygularken ağırlık hissi vermez, saçı aşağıya çekmez. Yeniden yapılandırdığı saçlara canlı, parlak ve yumuşak yapı kazandırır.

Saç Sorunlarınızı Çözmenin En Pratik ve Doğru Yolu
13 Haziran 2017

Saç sorunlarınız var fakat nasıl çözeceğinizi, nasıl tedavi edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazımız tam da sizin aradığınız yalnız bir türlü bulamadığınız çözümleri içeriyor. 

Kızıl Saçlar İçin Bakım Önerileri
04 Mart 2017

Güzellik söz konusu olduğunda ilk akla gelen unsurlardan biri de saçlar oluyor. Uzun, gür, hacimli be ışıldayan saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Şampuan reklamlarını andıran bu görüntüleri elde etmek aslında zannedildiği kadar zor değil. Kızıl saçlı olsanız bile!

Saç Bakımı İpuçları
31 Ocak 2017

Sağlıklı, kepeksiz ve nem oranını kaybetmemiş parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bazı birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yaz aylarında daha da fazla görülmeye başlayan saç problemleri ile baş edebilmek için bu yazımızda yer alan bazı noktalara dikkat edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.