sadsad x
asdasd
Roucou Yağını Davines Oi-Oil Serisi ile Deneyimleyin

Roucou Yağını Davines Oi-Oil Serisi ile Deneyimleyin

21 Temmuz 2017

Saçlarınızda devrim niteliğinde bir yenilik yapmak ister misiniz? Üstelik uzun bir zamandır var olan ama henüz sizin keşfetmediğiniz bir yenilik! Davines kalitesi ile geliştirilen Oi-Oil serisinin ürünleri ile kısa sürede etkili bir bakım sağlayacaksınız. Saçlarınız daha yumuşak, parlak, sağlıklı ve onarılmış olacaktır. Serinin ürünlerinin tamamında Roucou yağı bulunuyor. Saç bakım kremi, saç bakım sütü, sülfatsız şampuanı olmak üzere çeşitli ve birbirini destekleyen bu seri sayesinde saçlarınızın günlük bakımını yapabilirsiniz.

Davines Oi-Oil şampuanlarında sülfat ve paraben bulunmuyor. Bu sayede saçları yormuyor ve zarar vermiyor. Kusursuz saç yapısı oluşturan şampuan, Roucou yağı içeriyor. Saçlara ekstra yumuşak doku ve parlak görünüm kazandıran bu Davines Oişampuan, saça ağırlık vermiyor, ağırlık vermediği için uzun saçlarda aşağıya çekiliyor gibi bir his olmuyor ve hafiflik kendini gösteriyor. Saçın sönük görünümüne de son veren ürün, daha kolay tarama sağlıyor. Günlük olarak kullanılabilir bir şekilde formüle edilmiş olan şampuanı saç bakım kremi ile veya saç bakım sütü ile destekleyerek, saçlarınızın bakımını üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Amazon’dan Gelen Roucou Yağı Saçların Doktoru Oluyor

Saçları dış etkenlerden kaynaklı zararlara karşı korumaya alarak, olası bir yıpranmanın önüne geçen Davines Oi-Oil’in içeriğindeki mucizevi etkili Roucou yağı, Annatto olarak da bilinen Amazon bitkisinden elde edilmektedir. Havuçta var olan Beta-carotene'nin 100 katına sahip olan bu yağ, saçta melanin üretimini harekete geçiriyor ve UV ışınlarının zararına karşı koruma sağlıyor. Bu yağ ayrıca yaşlanmanın önüne geçiyor. Cildin esnekliğini korumasını sağlıyor. Oi serisi ürünlerinde bulunan Ellagic Asit ise serbest radikallere karşı nötralize edici bir etkiye sahiptir.

Kusursuz bir saç yapısına sahip yapan Davines Oi serisi saç bakım kremi, ilk uygulandığı anda dahi hemen etkisini göstererek, saç tellerini yumuşak, pürüzsüz ve parlaklaştırıyor. Saça ihtiyacı olan beslemeyi yapıyor. Maşa veya fön gibi ısı gerektiren şekillendiricilere karşı saçı korumaya alıyor.

Oi serisi ürünleri ile birbirini destekleyen bir saç bakımı yapmak için Davines Oi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden %100 orijinal ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek, serinin tester ürünlerini talep edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.