Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Kerastase Reflection Renk Koruyucu

Saçlarda bakım uygularken, çok yönlü bir ışıldama sağlayabilirsiniz. Derinlik kazanan renkler, parıldayan tonlar, gölgeler, yansımalar ile saçlar adeta 3 boyutlu bir görünüm kazanmaktadır. Her tip boyalı saç için uygun olan Kerastase Reflection Renk Koruyucu serisi ürünleri arasında saçınızdaki boya uygulamasına göre seçim yapabiliyorsunuz. Tek tonda bir boyama uygulandığında ya da birden fazla renge sahip olan röfle, balyaj gibi uygulamalarda özel şampuan, maske, krem kullanabiliyorsunuz. Kerastase Reflection serisi, saçınızdaki rengi korumak için çok yönlü çalışmalar yaparak, etkili sonuçlar alabileceğiniz ürünleri beğeninize sunmaktadır.

Kategorimizde bulunan bütün Kerastase Reflection Renk Koruyucu ürünlerini anında online mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Bulunduğunuz kategoride; Reflection Fondant Chroma Captive Boyali Saçlara Krem, Reflection Chroma Captive Renk Koruyucu Parlak Maske, Reflection Chroma Riche-Boyali Röfleli ışıltı Maskesi, Reflection Chroma Captive-Renk Koruyucu Şampuan, Reflection Chroma Captive Renk Koruyucu Şampuan ve bu ürünlerin destekleyicileri bulunmaktadır.

Kerastase Reflection Renk Koruyucu Faydaları

Etkili bir renk koruma sağlamak için aynı seriye ait olan şampuan, krem ve gerekiyorsa maske kullanılmalıdır. Böylelikle saçların temizlenme aşamasında da, özel bakım aşamasında da aynı içerik baz alınarak hazırlanan ürünlerin uyumu saçlarda hızlı etki verir. Hızlı bir saç bakımı ve ayrıca en ideal renk koruyucu bakımı böylelikle sağlanmaktadır. Saçınızda boya koruması sağlamak için bu hususa dikkat ediniz.

Kerastase Reflection Renk Koruyucu ürünleri kullanarak öncelikli olarak saçınızın kimyasal işlemden kaynaklı yıpranmışlığını giderir ve pürüzsüzleştirirsiniz. İpeksi dokunuşlarla yumuşacık bir doku oluşturarak, dokunulası saçların sahibi olursunuz. Saçlarınızın güzelliği ile göz kamaştırırken çevrenizin daima bu güzelliğe dokunarak, yumuşaklığını fark etme isteğini gördükçe keyifleneceksiniz. Saç tellerinde üst düzey parlaklık sağlayacaksınız. Düzenli olarak kullanırsanız, boyalı saçınızın renk canlılığını 40 gün boyunca devam ettirerek, bir sonraki boyama işlemine kadar ilk günkü parlaklığa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Her zaman canlı, ışıltılı, parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmak için seçiminizi Kerastase Reflection Renk Koruyucu çeşitlerinden ihtiyacınızı en doğru karşılayacak bakım ürününden yana yapınız.

Tahtatarak.com adresimizden %100 orijinal ürünleri en uygun fiyatlarla alma imkanına sahipsiniz. İyi alışverişler dileriz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.