Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Insight Post Chemistry

Kırmızı renkli meyvelerin özü ile hazırlanmış olan Post Chemistry serisi, saçları kimyasal işlem sonrasında koruyarak, görülen hasarı onarmaya başlamaktadır. Saçların savunmasız kalması ile pH dengesinin bozulmasına bir son veren serinin ürünleri sayesinde artık perma, brezilya fönü, boyama, açma, röfle, balyaj ve benzeri her türlü kimyasalın verebileceği zararın verdiği hasarı onarıcı bakım uygulanıyor.

İçeriğinde organik ahududu özü, organik siyah frenk üzümü özü, organik nar özü bulunan Post Chemistry, ayrıca fito-keratin ile desteklenmiştir ve saça bir mucize gibi etki ederek, hızla onarmaya başlar. Bu özel ve tamamı organik meyveler ile hazırlanmış olan Insight Post Chemistry serisi ürünleri şampuan ve saç maskesi olarak çeşitlilik göstermektedir. 100 ml ve 1000 ml olarak farklı boylara sahip şampuan alternatifleri ayrıca 500 ml ve 75 ml olarak değişim göstermekte olan bakım maskeleri ile her yerde kullanım imkanı sunmaktadır. Büyük boy ile evinizde kesintisiz bakım uygular iken, 100 ml boyutundaki şampuanı ve 75 ml boyutundaki maskesi ile seyahatlerde de kullanım imkanı sunmaktadır.

Kırmızı Meyve Özleri ile Kimyasal İşlemlere Karşı Bakım Uygulayan Seri; Insight Post Chemistry

Insight Post Chemistry Neutralizing Kimyasal İşlem Sonrası Bakım Şampuanı düzenli kullanıldığında saçlarınızda boyama işleminin neden olduğu pH dengesindeki bozukluğu giderir ve denge kurarak sağlıklı bir saç yapısına kavuşturur. İçerdiği özel formülü sayesinde ile boyalı saçlarda hem renk koruması sağlar, hem de kimyasal işlemin beraberinde getirdiği diğer sorunları çözüme ulaştırır. Saçlara kaybetmiş olduğu sağlıklı yapısını kazandırırken, günlük olarak kullanıma uygun olması ile birlikte saçları yormadan temizler ve nazikçe arındırır. Boyalı saçlarda kullanıldığında saçtaki boyanın rengini daha uzun ömürlü yapar. Saçta renk kalıcılığı sağlayan ve renk kalıcılığının süresini uzatan Insight Post Chemistry şampuan, renk pigmentlerini saça sabitlemesiyle renge canlılık kazandırmış olur. Paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikona formülünde yer vermeyen Insight Post Chemistry, hoş kokusunu alerjen olmayan maddelerden kazanmıştır.

İtalya menşeili olan Insight markasının bu serisi ile saçlarda oksidasyon yavaşlar. Insight Post Chemistry Neutralizing Kimyasal İşlem Sonrası Bakım Maskesi, düzenli kullanılırsa yine şampuan modelinde olduğu gibi pH dengesinde düzen kurar ve saçlara kaybettiği sağlıklı yapıyı kazandırır. Saçın zorlanmadan açılmasını sağlayan maske, şampuanı destekleyici ekstra etkilerde bulunur. Saç uçlarında ve saç boyunda 5 ile 10 dakika kadar bekleterek, üstün etki göstermesini sağlarsınız. Tahtatarak.com adresimizden ürünü sipariş verebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.