Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Orofluido Şekillendirici

Her saçın şekillendirme ürününe ihtiyacı vardır. Gündelik yaşamda saçın ne kadar sağlıklı olduğuna bağlı olmadan saçta elektriklenme, kabarma, kontrolsüzlük gibi temel sorunlar gözlenebilir. Bunun dışında özellikle kadınlar için özel günlerde saçların şekillendirilmesinde, ısıl işlem uygulamalarına başvurulsa dahi illa ki şekillendirici ürün kullanılır. Orofluido saç şekillendirici saçların şekillendirilmesinde, klasik ürünler gibi yalnızca kimyasallara bağlı kalmaz. Saçın şekillendirme sırasında alması muhtemel olan zararların elemine edilmesi için argan, keten tohumu, ipek ve pantenol gibi özel içeriklere yönelir.

Orofluido Saç Şekillendirici Ürünler Nelerdir?

Saçlarda güçlü tutuş ile hızlı ve kolay şekillendirme arayanlar için ideal olan Orofluido Hairspray, uzun süreli etkisi ile kolayca dağılmayan saç şekillerini mümkün kılar. İçerisindeki Cyperus, Argan ve Keten Tohumu yağı ile saçın nemlendirilmesi, korunması, yumuşaklık ve parlaklık kazanması, hacimlendirilmesi ve onarılması gibi bakımlarla saçın sağlığına kavuşmasına destek olur. Saçlarında hacim arayanlar için geliştirilen Orofluido Volume Mousse, köpük formuyla kolayca uygulanabilir ve saçta kalıntı bırakmadan orta tutuculuğu ile saçın hareketini kısıtlamaz. Saça hacim ve parlaklık kazandırma, nemlendirme, yumuşatma, onarma gibi birçok açıdan destek olur.

Şekillendirici Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Şekillendirici ürünler saçın sabitlenmesini sağlamak adına üretildikleri için saçın doğal yapısında ya da duruşunda doğal olmayan durumlara ve temaslara yol açarlar. Dolayısıyla şekillendiricinin saç ile temas süresinin azaltılması yıpranma gibi sorunların oluşmaması için önemlidir. Şekillendiricinin içeriği ise hem konforlu kullanım ve istenilen sonuçların elde edilmesi için hem de saça zarar veren içeriklerin saç ile temas etmemesi için büyük bir önem taşır. Kaliteli markaların ürünleri bu yüzden daha üstün bir bakım ve şekillendirme hizmeti sunar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir başka unsur ise ürünün orijinalliğidir. Taklit ürünlerle karşılaşmak saçın zarar görmesine sebep olabileceği için güvenilir mağazalardan alışveriş yapılması gerekir. Tahta Tarak mağazamız, kullanıcılarımızın saç ve vücut bakımında verimli bir hizmet alabilmeleri için seçkin markaların orijinal ürünlerini barındırır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.