Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Orofluido Argan Bakım Ürünleri

Argan yağı saçları besleme, yıpranmaya karşı koruma ve nemlendirme özelliğine sahiptir. Pek çok marka saç bakım ürünlerinde argan yağına sıklıkla yer veriyor. Bu markalar arasında Orofluido da bulunuyor. Şampuan, saç kremi, saç maskesi ya da köpük gibi saç bakımı için gerekli tüm ürünleri markanın ürün seçenekleri arasında mevcut.

Argan Yağı İçeren Orofluido Şampuan

Saçlarda derinlemesine bir temizlik sağlayan Orofluido Argan Şampuanı düzenli kullanımla birlikte saçları nemlendiriyor, daha parlak ve daha yumuşak olmasını sağlıyor. Keten tohumu yağı ve cyperus yağı da içeren şampuan saçlarda ipeksi bir doku elde etmek için gayet ideal bir seçim olabilir. Yıkama sonrasında Orofluido Arganlı Saç Kremi kullanabilirsiniz. İçerisinde organik yağlar bulunuyor ve bu sayede saçları parlatıyor, yumuşatıyor, bakım yapıyor ve kolay taranmasını sağlıyor. Saç kremi günlük kullanım için ideal. Vanilyanın ön planda olduğu hoş bir kokuya sahip. Orofluido Nemlendirici Argan Maskesi, haftalık saç bakımı için tercih edebileceğiniz bir ürün. Özellikle çeşitli kimyasal işlemlerden kaynaklı hasar görmüş saçların onarımına yardımcı olan bir içeriğe sahip. Kolay kırılan ve cansız saçlara sahip olanlar için de ideal bir ürün.

Orofluido Saç Şekillendirme Ürünlerini Deneyin

Orofluido Orta Tutucu Hacimlendirici Parlaklık Köpüğü saçı sertleştirmeden şekil vermeye yardımcı olan bir ürün. Aynı zamanda doğal bir ışıltı kazandıraak saçların daha sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı oluyor. Sadece fırça ile tarayarak saçlarınızdan arındırabilirsiniz. Isı içeren saç şekillendirme işlemleri öncesinde koruyucu olarak da kullanılabilir. Orofluido Argan Yağı parlatıcı Sprey parlak bir saç görünümü için kullanabileceğiniz bir diğer ürün. Orofluido markasının tüm ürün çeşitlerini güvenilir bir şekilde temin etmek için tahtatarak.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz. Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak için ihtiyaç duyabileceğiniz ürün çeşitlerinin tamamı sitemizde bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.