Toplam 60 ürün görüntüleniyor.

Sırala :
1 2 3

Organic Saç Boyası

Saçların ihtiyacı olan doğallığı sunan Organic saç boyası, içeriğinde hiçbir zararlı maddeye yer vermemektedir. Kimyasal içeriği sebebi ile boyama esnasında ve sonrasında tahribata sebebiyet veren boyaların zararına son veren organik içeriği ile kusursuz güzelliği saçlara bağışlamaktadır. Saçların doğal yapısını korumak için zengin özler, yağlar ve vitaminler ile desteklenen organik boyalar, hamilelikte dahi kullanılabilir. Hamilelerin saç boyatmalarının bebeğin genetiğine zararı olabileceğinden doğru doktorlar tarafından belli bir aya kadar uygun görülmediği herkesçe bilinmektedir ve saçların bakımını önem veren anne adayları hamileliklerinin ilk günlerinde sıkıntılı zamanlar yaşayabilmektedir. Kimyasaldan arınmış içeriğe sahip olan boyaları doktor kontrolünde kullanma imkanına sahip olabilirler.

Zengin İçerik ve Doğal Formülü ile Saçlara Organic Saç Boyası Desteği

Organic saç boyası amonyaksızdır. Keratin bağlarını koparan resorsinol bulunmamaktadır. Böylelikle boyama işlemi esnasında boyanın saça verebileceği zarar en alt seviyeye indirilmektedir. Saç yapısını koruyan özelliğini içinde bulunan badem ve meyve özlerinden alır. Rengin saçta daha uzun süre kalıcılık sağlamasını ise E ve C vitaminleri ile desteklemektedir. Doğal bir saç parlaklığına sahip renklerin bulunduğu boya serisinde klasik tonlar, moda tonlar ve marjinal renk tonları mevcuttur. Oldukça geniş renk yelpazesine sahip olan boya çeşitleri ile saçlardaki beyaz teller kusursuzca kapanır. Ayrıca saçlarda 4 tona kadar renk açma işlemi için uygunluk göstermekte olan ürün dip boyası, röfle, balyaj, gölge, saçı aynı tona boyama, 1-4 ton arası farklı boya uygulamaları için açma işlemlerini de yapabilmeniz için idealdir.

Organic saç boyası, boyama esnasında hoş kokusunu yayar. Hoş bir aromaya sahip olan ürün, uygulama esnasında yüz güldüren türden keyif vermektedir. Kimyasal içerikleriyle saça renkle birlikte zarar yüklemesi yapan diğer boyalarda hissedilen rahatsız edici kokuya son veren bu özel doğal içerikli ürün, saç derisini de yakmıyor. Hassas saç derisini dahi yormadan, yıpratmadan saçların boyama işlemini gerçekleştiren ürün sayesinde artık hanımlar saçlarını boyatmaktan korkmuyor. Çoğu kadın saçlarını boyatmaktan korkmaktadır. Saça uygulanan kimyasal işlemler, saçın savunmasızlığından faydalanarak zarar verir. Hem saç tellerine, hem de saç derisine ve cilde zarar veren doğal olmayan içerikli boyalar dolayısıyla göz korkar. Organic saç boyası bütün bu göz korkusuna bir son vererek, cesaretlendirir. Tahtatarak.com sayfamız üzerinden doğal içerikli saç boyalarını alışveriş sepetine ekleyerek, satın alabilirsiniz. Güvenilir alışverişin adresi olarak, adrese teslim hızlı kargo fırsatı ve ödeme koşullarında alternatifler sunarak, kolaylıklar sağlamaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.