sadsad x
asdasd
Neden Davines? Hiç Merak Ettiniz mi?

Neden Davines? Hiç Merak Ettiniz mi?

05 Kasım 2015

Davines Grup, Bollati ailesi tarafından 1983 yılında İtalya'nın Parma kentinde araştırma laboratuarı olarak kurulmuştur. Şirket ilk dönemlerinde dünya çapında tanınan kozmetik şirketlerine yüksek kalitede saç bakım ürünleri üretmiştir. On yıllık bir deneyimin ardından Davines markası ortaya çıkmış ve sadece profesyonel kullanım için bakım ürünleri tasarlamaya başlamıştır. İtalyan tarihi, sanatı, kültürü ve yaşam tarzının yansıtıldığı Davines stili ürünler; tüm dünyadaki kuaförler, güzellik salonları ve spa merkezlerinde kullanılmaktadır. Sadece yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak üretilen Davines ürünleri, çevreye saygı göstererek ve önem vererek yüksek derecede doğal katkıları ile mümkün olduğunca az ham madde kullanarak geri dönüşüme uygun ambalajlarla üretilmiştir.

Saç bakımınız için her detayı ince ince düşünen Davines, yıpranmadan kurumaya saç dökülmesinden saç kırıklarına kadar bir çok problem için çözümler üretmiştir. Farklı tarzları yansıttığı Natural Tech, Essential Hair Care, Alchemic ve OI gibi serilerin yanı sıra süt proteinleri ile geliştirilmiş saç boyaları ile renklendirme servisiniz için farklı bir alternatif sunuyor. Kendi hikayelerine sahip şekillendiricileri ise oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

“Dünyayı güzellik kurtaracak.” ilkesini benimseyen Davines ürünlerine tahtatarak.com güvencesi ile sahip olup kendi dünyanızı güzelleştirmeye başlayabiirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.