Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Native Base

Günlük hayatta özellikle kadınlar için saçlar ilk güzellik kriterlerinden biridir. Aşırı yıpranmış saçların güzel görünebilmesi, şekillendirme işlemlerinde etkin sonuçlar alabilmek ancak saçın derinlemesine bakımdan geçmesiyle mümkündür. Native Base saç bakım ürünleri saçın keratin bakımının sağlanması ve bu bakımın uzun süreli bir etkinliğe sahip olabilmesi için özel olarak geliştirilmiş ürünlerdir.

Native Base Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Native Base ürünleri iki ayrı gruba sahiptir. Uygulama sırasına göre ilk önce keratin bakımının yapılması adına Keratin Bakım Seti kullanılmalıdır. Bu sette keratin bakımı öncesinde saçı işlem için hazırlayan Clarifying Şampuan ve Keratin Bakımı bulunur. Native Base Clarifying Şampuan, sülfat ve sodyum içermeden saçı derinlemesine arındıran bir üründür. Saçı onarır ve keratin bakımına hazırlar. Günlük kullanım için uygun olmadığı unutulmamalıdır.

Keratin Bakımı ise aşırı yıpranan saçların kaybettiği keratinin saça kazandırılmasını sağlar. Zararlı dış etmenlerin saçı yıpratmaması, saçın güçlenmesi, canlı ve sağlıklı görünebilmesi, parlaklığını kazanması gibi faydalar getirir. İkinci adımda, keratin bakımının saçta daha uzun süre korunabilmesi adına özel tasarlanan Native Base After Treatment şampuan ve Native Base After Treatment Conditioner kullanılmalıdır. Sülfat ve sodyum içermediği gibi bitki özlerinden oluşur ve saça bakım yapar.

Native Base Keratin Bakımı Nasıl Kullanılır?

Natıve Base Keratin Bakımı yalnızca profesyonel kullanıma uygunluk gösterir. Bu konuda deneyim sahibi olmayanlar tarafından uygulanması saçta beklenen etkilerin gözlenebilmesine engel olabilir. Profesyonel kullanım sırasında Clarifying Şampuan ile temizleme yapılır. Boya işlemlerine benzer şekilde saçın her teline, Keratin Bakımı’nın değdiğine emin olunarak uygulanır. Saçın her yerine uygulama yapıldıktan sonra saçın kurutulması ve tek kat fön çekilmesi gerekir. Fön işleminin ardından presleme yapılır ve saç yüzeyindeki keratinin ısı yardımıyla saçla bütünleşmesi sağlanır. Keratin bakımı uygulamasının ardından 2 gün geçtikten sonra After Treatment şampuan ve bakım kreminin uygulanması gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.