Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Parabensiz Nashi Jel & Krem & Jöle Çeşitleri

Dünya üzerinde en kaliteli argan meyvesinin Fas bölgesinde yetişmesi ile Fas topraklarında bulunan argan tohumlarının yağını tasarladığı ürünlerinin formülüne ekleyerek zengin içeriği ile mucizevi bakımlar sunan Nashi Landoll, her türlü saç bakımı için ideal ürünleri ile karşılık vermektedir. Organik özler ve zengin argan yağı bakımı sağlayan Nashi, ürünlerinin hiç birinde saça zarar verebilecek türden içeriklere sahip olan maddelere yer vermemektedir.  SLS, paraben, sodyum klorür, sülfat ve fosfat içermeyen özel formülüyle saçlara E vitamini, Omega 6 ve 9 ve beraberinde birçok takviyede bulunmaktadır.

Argan yağı ile bakım uygulayarak saçın her türlü beslenmesini sağlayan “Argan Serisi”, dökülmelere karşı önlem alan “dökülme önleyici” serisi, boyalı saçlara ait bakım sunan “Nashi Life” bakımı, yıpranmış saçları onaran “Filler Terapi” serisi ile ürün yelpazesini genişletmektedir.  Saçları onararak yeniden yapılandıran “ Nashi Pyhto”, keratin desteğinde bulunan “Nashi Pure” serisi, el ve vücut bakımında da argan mucizesi ile güzellik sunan “vücut serisi”, sıcak mevsimin hava koşullarında bakım uygulayan “yaz serisi” mevcuttur. Bütün bunlara ek olarak saç şekillendirmesi için geliştirmiş olduğu Nashi jel, krem, jöle alternatiflerine sahip seri artık saç güzelliğine dair her alanda ihtiyaçlarınızı en kaliteli içeriği ve özel formülünün farkı ile karşılamaktadır. 

Kimyasallardan Uzak Nashi Jel & Krem & Jöle Şekillendiricileri

Online alışveriş keyfini en güvenli şekilde yaşamanıza olanak sunan mağazamız, haftanın her günü ve günün her saatinde hizmet sunuyor.  Tahtatarak.com olarak, %100 orijinal garantisi ile Nashi saç bakım ürünlerinin, şekillendirici serisine dair çeşitleri beğeninize sunuyoruz. Nashi kullananlar, saçlarının şekil almasını sağlarken aynı anda saçların nemlenmesini, beslenmesini, doğal parlaklık ile güzelleşmesini sağlamaktadır.

Kıvrım güçlendirici krem ile kıvırcık ve dalgalı saçlarda belirginleştirme sağlanıyor. Verilen stilin uzun süreli kalıcılığını sağlayan Nashi krem, ve jöle çeşitleri saçların doğal şekil almasını sağlıyor. Doğal dalgalar ile hareketlilik kazanıyor. Krem formunda olan Nashi şekillendirici, saçta kalıntı bırakmaz. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilen şekillendirici çeşitleri ile hem stil oluşturmak, hem de bakım yapmak için doğru adrestesiniz…

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.