Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Moroccanoil Saç Şekillendirici

Gördüğünüz muhteşem şekilli saçlara sahip olanların sırrını merak ediyorsanız, sitemizde yer alan saç şekillendirici ürünleri henüz keşfetmemişsiniz demektir. Saçlarınıza kısa sürede şekil vermenizi sağlayan ve şeklini uzun süre koruyan ürünler sayesinde siz de harika saç şekilleri yaratabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürün seçenekleri arasında Moroccanoil Şekillendirici ürün serisi de bulunuyor.

Saçlarınıza Şekil Verirken Nemlendirin!

Saçınızın nem ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olan Moroccanoil Nemlendirici Şekillendirme kremi yumuşak bir tutuş özelliğine sahip. Saçlarda pürüzsüz bir doku sağlayan krem sık yaşanan elektriklenme problemini de ortadan kaldırabiliyor. Kabarmayı önleyen ve dilediğiniz saç modelini kolaylıkla yapmanızı sağlayan kremin bir diğer özelliği ise saç şeklini gün boyunca koruyor olması. Her sabah kullanabilir ve saç şeklinizin gece saatlerine kadar bozulmadan kalmasını sağlayabilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olan saç şekillendirme kremi argan yağı içeriyor. Argan yağının saçı besleme, yumuşatma ve esneklik kazandırma etkilerinden faydalanabiliyorsunuz. Az miktarda kullanım yeterli olduğundan saçlarda yapışkan bir katman oluşmuyor.

Kıvırcık Saçlara Özel Yoğun Bukle Kremi

Hem az dalgalı hem de kıvırcık saça sahip olanlar, muhteşem saç bukleleri elde etmek için Moroccanoil Yoğun Bukle Kremi kullanabilir. Saçlarda yapışkan bir his bırakmayan krem aynı zamanda nemlendirme etkisine de sahip. Durulama gerektirmediği için dilediğiniz zaman az miktarda saçınıza sürebilir ve saçtaki dalganın ya da buklelerin daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Ürün kabarma ve elektriklenmeyi de önleyerek saç şeklinizi bozulmalara karşı koruma altına alıyor. karışık ve düzensiz saç buklelerinin yerini düzgün görünümlü bir saç şeklinin alması için siz de mutlaka deneyin! Saçınıza bakım yapmak ya da kolay ve hızlı bir şekilde şekilendirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ürün çeşitlerinin tamamını tahtatarak.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizde kaliteli ve orijinal ürünlerin satışı yapılıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.