Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Davines Minu

Kadınların geneli güzelliklerini düşkün ve bakımlarından ödün vermeyen kişilerdir. Özellikle yaşlanmanın bir belirtisi olan beyazlardan kurtulabilmek veya hoş bir görünüme kavuşabilmek amacıyla saçlarımızı sıklıkla boyarız. Pek tabiî ki saçlarda oluşan boyanın olumsuz etkisi yadsınamayan bir gerçektir. Bu nedenle siz müşterilerimiz için boyalı saçlara uygun olan şampuan, krem ve serum gibi Davines Minu serisine ait boyalı saçlara uygun ürünleri tavsiye etmek isteriz.

Boyalı Saçlar İçin Saç Bakım Ürünleri

Davines Minu serisine ait boyalı saçlara uygun bakım şampuanı oldukça kaliteli ve bayanların güvenle tercih ettiği bir üründür. Saçlarda uzun süre parlaklık sağlayan koruyucu bir şampuandır. İçeriğinde salina caper tomurcuğu bulunan bu ürün saç rengini koruyan polifenol etkisi ile aynı zamanda saçın yapısını da korur. Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayabilir ve isterseniz yine Davines Minu boyalı saçlar için koruyucu bakım kremi veya Davines Minu Hair Mask ile bakıma devam edebilirsiniz.

Davines Minu serisinin bir başka ürünü ise boyalı saçlar için durulanmayan serum. Bu ürün ile saçlarınız eskisinden daha canlı ve daha parlak hale gelir. Özellikle boyalı saçlar için önerilen bu serum durulanması gerekmediği için bayanların sıklıkla tercih etmiş olduğu bir üründür. Saça ekstra parlaklık veren ve rengin kalıcılığını artıran özelliği sayesinde en çok satılan ürünlerinden bir tanesidir. Saç rengini koruyan polifenol etkisi sayesinde aynı zamanda saçın gücünü de korur. Saçlarınız eğer kuru yapılı ise önce biraz saç kremi uyguladıktan sonra nemini alın ve sonra bu saça serumu iyice uygulayın. Boyadan dolayı saçların nemini kaybetmesi bazı bayanların yaşadığı önemli bir sorundur. Sizlere Davines Minu boyalı saçlar için koruyucu bakım kremini öneririz. Bu kremi uyguladığınızda saçlarınız eskisinden daha yumuşak, parlak ve aydınlık görünüme sahip olacak. Ayriyeten saçın rengini koruyan içerik sayesinde boyanın etkisi uzun süre saçlarınızda kalacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.