Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Koruma Sağlayan Milk Shake Jel & Krem & Jöle Çeşitleri

Milk Shake, besleyici formülleri ile her zaman tek bir üründe çok yönlü kullanım sağlamaktadır. Durulanmayan özellikleri ile saç telleri tarafından emilimi kuvvetli olan ürünleri ile saçlarda protein ve vitamin desteğinde bulunuyor. Tek bir ürünü ile hem saçların bakımını, hem cilt bakımını, hem de yüz bakımını gerçekleştiren nemlendirici etkili uygulama yapma imkanı sunuyor. Çeşitliliği ile her saç tipine hitap eden Milk Shake jel, krem, jöle ürünleri özel yağlar ile saçlarda yumuşak dokunuşlarda bulunurken kontrol sağlıyor.

Kontrol edilebilir özellikleri ile saçların elektriklenmesini önleyen içerikleri sayesinde artık sakin, asiliği yatışmış güzelliği ile dikkatleri üstüne çeken pırıltılı saçların sahibi olacaksınız. Hem erkek, hem de kadın kullanıcılara hitap eden niteliğe sahip olarak formüle edilen ürünler tüm saç tipleri için kullanılabiliyor. Kıvırcık saçları kontrol altına alan, buklelerin formunu koruyan, kıvrımlar arasında hareket uyumu için etkili olan Milk_Shake, günlük kullanım için uygundur.

Orijinal Garantisi Olan Milk Shake Jel & Krem & Jöle İçin Doğru Adrestesiniz

İçeriğinde bulunan süt proteinleri, organik muru muru yağı, doğal meyve özleri ile zengin bir formülü bulunan Milk Shake, şekillendirici ile bütün ihtiyaçları karşılamaktadır. Yıpranan saçlarda özel dokunuşlarla şekil kazandıran ürün, saç uçlarındaki kırık görünümü düzeltiyor ve onarılmış saçlar ile yeniden yapılanmış bir görünüm kazandırıyor. Saçlara şekil vermeden önce kullanıldıklarında daha sonraki ısılı işlemlerin zararlı olabilecek etkilerine karşı koruma sağlıyor. Saçların dolaşıklarını da açma etkisine sahip olan Milk Shake krem formlu şekillendiriciler sayesinde uzun vadeli bir güzellik bütün saçı etkisi altına alıyor. Güneş parlaklığını yansıtan, güneş kadar doğal ve göz alıcı olan saçlar kazandıran jeller, jöleler, kremler saçların daha dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Saçlara dolgunluk vermektedir. Hacim kazanan, yoğun saçların şekillendirmesinde verilen şeklin daha belirgin olmasında büyük rol oynamaktadır.

Saçları dolgunlaştırırken ağırlık hissi vermeyen, hacim kazandırırken saçı yormayan, parlaklık verirken saçta yağlı ve yapışkan his oluşturmayan ürünlerde imzası bulunan Milk Shake, boyalı saçlarda da renk koruması sağlıyor. Şekil alan boyalı saçları UV filtreli özelliği ile güneşten gelen ışınların soldurmasına izin vermiyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.