Toplam 86 ürün görüntüleniyor.

Sırala :
1 2 3 4

Davines Mask Vibrachrom

Davines kalitesinin bir ürünü olarak saçlarda kalıcı renklendirme sağlayan Mask Vibrachrom, zengin renk seçeneği ile herkese hitap ediyor. Soğuk ve sıcak renklerin mevcut olduğu renk çeşitliliğinde, dilerseniz doğal renkler ile sade fakat oldukça estetik görünüm kazanabilirsiniz. Fosfolipid taşıyıcı özelliğe sahip olan Davines Mask Vibrachrom, kalıcı renkler ve ekstra parlaklık ile saçlarınızı özel kılıyor. Saçların boyanma aşamasında diğer yandan da bakım uygulayan bir içeriğe sahiptir. Özel formüllü olan boya, diğer boyalardan çok farklıdır ve farkını saçtaki görünümü ile gözler önüne serer. Kinoa proteinleri özleri içeren boya, bakım uygularken bu bakımını omega 9 içeren bakım maddesi ile destekler ve saçlara süt proteininden gelen kuvvet ile besleme yapar. Davines Mask Vibrachrom serisi, yüksek bakım etkisinde bulunur.

Mask Vibrachrom renk seçenekleri arasında cool brown, warm brown, natural, ash natural, intense natural, warm natural, cool red, warm red, cool blonde, warm blonde, extraliftstonları vardır. Soğuk renkler grubunda; soğuk kahve, soğuk kızıl, soğuk sarı bulunuyor. Sıcak renkler grubunda; sıcak kahve, warm natural(sıcak doğal), sıcak kızıl, sıcak sarı tonlar bulunmaktadır. Ayrıca doğal renkler ve diğer tonlar ile de oldukça özgün renkler oluşturma imkanına sahipsiniz.

Davines Mask Vibrachrom Boya ve Bakım Bir Arada

Bu serinin boyaları yalnızca saçları renklendirmek için tasarlanmıştır. Saçlardaki beyazları mükemmel bir şekilde kapatır. Sakal, kirpik, bıyık vb. alanı dışarısında kıl boyamak için uygun değildir. Saçı kurutmayan yapısı sayesinde boyama işlemi sonrasındaki nem kaybına mani olur. Nemini kaybetmemiş, nemini kaybetmediği için de kimyasal işlemlerden doğan zararlardan uzak kalmış bir saç yapısı ile bakımlı, canlı, sağlıklı, güçlü, dirençli saçlara hakim olursunuz.

Davines, özel saç boyama sistemiyle saça renk verirken bakımını da gerçekleştirir. Davines Mask Vibrachrom boyalarını kullanarak, saçta çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. 5 tona kadar açma işlemleri, yarı kalıcı boya uygulaması ve ton üstüne ton uygulaması ile ihtiyaçları karşılamaktadır.

Tahtatarak.com adresimiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Saçlarınız için ideal olan renk tonunu kategorimizden kolaylıkla seçebilme imkanınız vardır.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.