Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

1909'dan Bu Yana Başarıya İmza Atan Markanın Şekillendiricisi Loreal Köpük

1909 yılından günümüze kadar süreç içerisinde saç güzelliğine hizmet veren kuaför sektöründe adını altın harflerle yazdıran Loreal, sektörünün en büyük ve öncü isimlerinden olmayı başarmıştır. Saç bakımında, saç şekillendirme ve boyamada üstün kalitesi ile bugün dünyanın dört bir yanında tüketicisi ile buluşan Loreal, test edilip onaylanan yenilikçi ürünleri ile vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Büyük çapta düzenlenen moda gösterilerinin bir numaralı ismi olan marka, kulislerde ve salonlarda yetenekli saç stilistlerinin elinden düşmüyor ve birlikte çalışarak başarıya ulaşıyor.

Loreal Köpük ile Daha Hacimli Saçlara Sahip Olun

Loreal köpük de markanın diğer ürün çeşitleri gibi kısa sürede en iyi performansı sergilemektedir. Paris’in modasına yön veren marka, sizin de moda anlayışınıza yön verecektir. Online mağazamızda sizlerin beklentilerine en iyi ve doğru biçimde karşılık verecek olan köpük çeşitlerimiz bulunuyor. Loreal saç köpüğü kullananlar, köpük formlu şekillendiricilerin kolaylık sağlamasından, pratikliğinden memnuniyet duymaktadır. Islak saça da uygulama yapılarak şekil vermeyi sağlayan köpük, daha sonra fön makinesiyle istediğiniz şekli verme imkanı sunmaktadır. Tutuş seviyesine göre saç şeklinde üstün koruma sağlamakta olan Loreal saç köpüğü fiyatı ile de bütçeye yardımcı olmaktadır. Uygun fiyatlarla saçlarınızın hem bakımını, hem de şekillendirmesin sağlayan ürün koleksiyonu ile artık saçlar istediğiniz kadar hacimli, dolgun, enerjik ve şekil sahibi oluyor. Daha yoğun saçlara sahip olmanızı sağlayarak şekillendirme yapan Loreal bukle belirginleştirici kullananlar, markanın ürün çeşitliği içinde vazgeçilmez bir formülün olağanüstülüğünden yararlanmaktadır.

L'Oreal Paris, üst düzey hacim ve tutuş ile şekillendirme sağlayan hacim verici saç köpüğünü formüle ederken saçı kurutmamasına önem vermiştir. Studio Line Silk & Gloss Volume ürünü, saçlara ipek dokusunda yumuşaklık, ipek formunda parlaklık ve ihtişam kazandırmaktadır. Mikro-lifleri sayesinde saçta ipek hissini daima sürdürmektedir. 24 saate varan şekil dayanıklılığını çeşitli hava koşullarına karşı korumaktadır. Bukle belirginleştirici köpük, kıvırcık ve dalgalı saçlarda daha kolay şekil alma sağlarken buklelerin kıvrımları arasında uyumluluk oluşturmaktadır.  Saçı ağırlaştırmadan, hızlıca etki eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.