sadsad x
asdasd
Kitoko Nemlendirici Ürünler ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın

Kitoko Nemlendirici Ürünler ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın

11 Eylül 2017

Yazın son sıcak günlerinde saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya alarak, sonbaharı sağlıklı saçlarla karşılayabilirsiniz. Bütün yaz boyunca özgürce yapılmış olan tatillerin o keyifli zamanları arkasında yıpranmış saçlar bırakıyor. Denizin tuzlu suyu, havuzun kloru, güneşin yıpratan ışınları ve daha birçok sebeple saçların doğal yapısında bozulma oluyor. Boyalı saçlarda, renk akması ve solması görülüyor. İdeal bir bakım ürünü ile saçlarınızı tatil sonrasında korumaya alabilirsiniz. Özellikle fazla güneşe maruz kalınmadan kaynaklı olarak nemini kaybederek, susuzluk çeken saçlarınıza nem desteğinde bulunacak bakım ürünleri seçimi yapmalısınız. Birçok saç problemi saçın nemsizlikten kaynaklı yıpranmasına dayalıdır. Böylesi bir olumsuzluğun önüne geçerek, gerekli olan neme kavuşmuş saçlara Kitoko nemlendirici etkili ürünler kullanarak, bakım yapabilirsiniz.

Kitoko Şampuan Kullananlar Sağlıklı Saçlara Sahip Oluyor

İçeriğinde özel ve doğal özler bulunan nemlendirici bakım ürünleri, şampuan ve krem ile birbirini destekler iken maske ile daha yoğun bir nemlendirme etkisinde bulunuyor. Kitoko Hydro Revıve Nemlendirici Canlandırıcı Şampuan, saçları bir sonraki nem aşamalarına hazırlıyor. Öncelikle saçı bütün kirden ve kalıntılardan arındıran şampuan ilk adımda gerekli olan nem desteğinde bulunur iken saçın yüzeyindeki deniz tuzu, şekillendirici, klor ve benzeri bütün kalıntıları temizliyor. Temizlenmiş saç tellerine ve saç derisine gereken nemlendirmeyi uygulayarak, rahatlık veriyor. Ultra hafif, sülfatsız formülüyle saçlarda doğal bakım uygulamakta olan şampuan, daha yumuşak, parlak ve kontrol edilebilir saçlar kazandırıyor. Kitoko şampuan kullananlar, saçlarına Baobab, yeşil çay, ateş lalesi, karite A&E vitaminleri, NMF ve kristal kil içeren mucize formülle bakım yapmaktadır. Nemlendirici şampuan ile yapılan günlük bakımı Kitoko nemlendirici krem ile devam ettirmenizi tavsiye ederiz. Düzenli kullandığınızda saçlarınızdaki problemleri hızla çözerek, sağlıklı yapı kazandıran Kitoko Hydro Revıve Nemlendirici Canlandırıcı Krem, renk korumasında da bulunur. Saçların düğümlenmesinin önüne geçer ve parlak yapı kazandırır.

Özel doğal Afrika bitkisi özleri ve eşsiz “elektron acceptor technology” ile harmanlanan Kitoko Hydro Revıve Nemlendirici Canlandırıcı Aktif Maske ise; kuru, cansız, yıpranmış saçlarda derinlemesine bakımda bulunarak, büyük bir su kaynağı etkisi ile yoğun nem desteği sağlar. Kitoko nemlendirici maske, renk koruyucu formüle de sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.