Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Kerastase Specifique

Kerastase Specifique serisi harika saçlara ulaşmak ve kepek sorunlarına, saç derisi rahatsızlıklarına, saç dökülmelerine çözüm bulmak için gereken ürünler sunan bir diğer seridir. Kerastase'ın yeni formülü ile geliştirilen aminexil serumlar, düzenli kullanımda saç dökülmesini engellerken saç yoğunluğunu arttırır.

Hassas saç derisine sahip kuru saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan Kerastase Specifique Bain Riche Dermo-Calm Kuru Saçlar İçin Kremli Yatıştırıcı Şampuan Hipoalerjenik yapısı sayesine hassas ve duyarlı ciltler için güvenle kullanılabilir. Saçın nem dengesini kurarak kuruyup hassaslaşmasını engellediği gibi özel Dermo etkisi sayesinde, saç teline kökten etki ederek güçlenmesini sağlar. Hassas saç derisine sahip kurumaya meyilli ve karma saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan Kerastase Bain Vital Dermo-Calm Normal ve Karma Saçlar İçin Yatıştırıcı Şampuan saç derisini nemlendirerek kuruma, kaşıntı ve kızarıklık sorunlarının önüne geçen bir üründür. Saçın nem dengesini kurarak kuruyup hassaslaşmasını engeller. Hipoalerjenik yapısı sayesine hassas ve duyarlı ciltler için güvenle kullanılabilir.

Kerastase Saç Problemlerine Çözüm

Boya, kimyasal işlemler, güneş ışınları, saç kurutma makinesi, saç şekillendiriciler, stres, hava koşulları, iklimsel şartlar gibi birçok faktör saç derisinin hassaslaşmasına neden olabilir. Kerastase Sensidote Serisi, saç derisi rahatsızlıklarına karşı profesyonel çözümler sunar. Kerastase Sensidote Dermo-Calm Hassas Saç Derisi İçin Yatıştırıcı Maske temiz, arınmış ve ferahlamış saç derisi sonucu olarak sağlıklı uzayan, canlı ve parlak saçlar oluşturur. Saç derisindeki kaşıntı, kızarıklık, karıncalanma ve yanma hissini ortadan kaldırır. Kuru saç derisindeki kepek oluşumuna karşı etkili bir ürün olan Kerastase Bain Exfoliant Hydrtant-Kuru Saç Derisi İçin Kepek Önleyici Şampuan ve Yağlı saç derisindeki kepek oluşumuna karşı etkili olan Kerastase Bain Exfoliant Purifiant-Yağlı Saç Derisi İçin Kepek Önleyici Şampuan saç derisi ve saç yüzeyinde derinlemesine temizlik sağlar. Kepek oluşumuna karşı savaşarak var olan kabuklu görünümü tedavi ettiği gibi yeni kepek oluşumunu engeller, sağlıklı saç derisi ve kepekten tamamen arınmış saçlar oluşturur.

Kerastase Saç Derisi Bakımı

Yapılan klinik testler sonucu 6 haftada kepek problemini çözümlediği gözlemlenmiştir. Normalden kalın telli saçlardaki dökülme problemleri için özel olarak geliştirilmiş olan Kerastase Specifique Bain Prevention-Normal Saçlar İçin Dökülme Önleyici Şampuan saç derisinde derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlayarak dökülme karşıtı tedaviler için hazır hale getirir, saçın yenilenmesine yardımcı olarak yeni saç oluşumunu destekler.Özel formülü ile her gün 140 saç telini kurtaran Kerastase Specifique Force R Dökülme Önleyici Aminexil Serum saç derisini yapılandırarak deride oluşan tahriş ve hassasiyeti giderir, ince yapılı ve zayıf saç tellerini besleyerek güçlendirir. Force R Serumlar, tarama sonrası kırılmalara karşı saçı %90 daha güçlendirir. Saç dökülmeleri ise %85 azalır. Kerastase Specifique Bain Anti Pelliculaire Yağlı Kepekli Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan ve Kerastase Specifique Bain Divalent Yağlı Saçlar İçin Dengeleyici Şampuan saç derisindeki sebum dengesizliğini düzenleyerek aşırı yağlanma problemini çözümler.

Saç dökülmesine ve dökülme riskine karşı mikro dolaşıma yardımcı olan Kerastase Specifique Bain Prevention-Normal Saçlar İçin Dökülme Önleyici Şampuan normal ve kalın telli saçlardaki dökülme problemleri için özel olarak geliştirilmiş olup Saçın yenilenmesine yardımcı olarak yeni saç oluşumunu destekleyen bir üründür. Kerastase Sensidote Dermo-Calm Hassas Saç Derisi İçin Yatıştırıcı Serum saç derisini tazeler ve bakım yaparak rahatlatıcı etki yaratır. İnce telli, zayıf, dökülmeye meyilli saçlar için kökten etki ederek saça enerji katan Kerastase Specifique Stimuliste-Saç Dökülmesine Karşı Enerji Veren Sprey saç dökülme problemine karşı etkin biçimde savaşır. Saç köklerini besler ve nemlendirir. Yeni ve güçlü saç oluşumunu destekler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.