Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Sırala :
1 2

Kerastase Resistance

Cilt canlı dokulardan oluştuğu için hasar gördüğünde kendini yenileme yeteneğine sahiptir. Ancak saçlar yıprandığında özellikle belli bir yaştan itibaren özel bakım ihtiyacı duyar. Kerastase Paris markası, saçların ihtiyaç duyduğu bakımı kişiye özel çözümler üreterek gidermeyi amaçlar. Hasar gören, yıpranan saçların kendilerini toparlayabilmeleri için geliştirilen Kerastase Resistance serisi, 4 alt seriden oluşur.

Resistance Ürünleri Nelerdir ve Hangi Saç Tipleri İçin Uygundur ?

Saçlarına hacim kazandırmak isteyenlerin tercihi Resistance Volumifique serisi özel içeriği sayesinde saç liflerini genişleterek saça dolgunluk verir. Saçın kabarmasına engel olur.

Resistance Theraphiste serisi, aşırı işlem görmüş ya da çok incelmiş saçlara sahip kadınlar için idealdir. İnce saçlar hassaslaştığı için şampuanlamada bile söner. Bunun önüne geçmek için bu seride saç banyosu öncesi bakım ürünü ve şampuan yerine kremli saç banyosu ürünü yer alır. Isıl işlem uygulamalarından önce ve sonra kullanılabilen, aynı zamanda saçı onaran çift yönlü serum aşırı hasar gören saçlar için geliştirilen bir üründür.

Yaşlılık belirtisi gösteren saçlara özel Resistance Age Recharge saçlara enerji verir ve saçın nemlenmesini, esnekliğini kazanmasını sağlar.

Kerastase Saç Bakım Ürünleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Kaliteli ve çok rağbet gören markaların taklit ürünleri, içerebilecekleri ucuz kimyasallardan ötürü saçların bakımını yapmak yerine onlara zarar verir ve yıpranmasına hatta seyrekleşmesine sebep olabilir. Güvenilir ve bilindik mağazalardan ürün temin etmek bu anlamda orijinal ürünlerle saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakıma sahip olmanızı kolaylaştırır. Yalnızca kerastase saç bakım ürünleri değil, diğer birçok kaliteli markanın orijinal ürünlerini de Tahta Tarak’tan gönül rahatlığıyla satın alabilir ve daha canlı, daha sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.