Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Sırala :
1 2

Kerastase Nutritive

Kerastase Nutritive serisi kuru ve hassaslaşmış saçlar için özel olarak ve İris çiçeğinden ilham alınarak geliştirilen bir seridir. Kerastase Nutritive Masque Magistral ısı ile Aktifleşen Maske saçın kolay açılmasını sağlarken tarama ve fönden kaynaklanan yıpranmalara karşı saçı korur, elektriklenme ve kabarmaları engelleyerek saçın daha kolay şekillenmesine yardımcı olur. Aşırı kurumuş ve yoğun neme ihtiyaç duyan saçlar için derinlemesine nem ve bakım sağlayan Kerastase Nutritive Bain Nutri Thermique-Aşırı Kuru Saçlar İçin Termo Etkili Şampuan ısı altındayken aktifleşen özel bileşenleri sayesinde saçınıza derinlemesine bakım yaparken günlük temizliğini de kusursuzca yerine getirir, saçın kuruluğunu gidererek yeniden kurumasını, elektriklenmeleri engeller.

Kerastase Kuru ve Hassas Salar için Bakım

Kerastase Nutritive Fondant Nutri Thermique-Çok Kuru Saçlar İçin Isı ile Aktifleşen Besleyici Saç Kremi ısı ile aktifleşen özel bileşim sayesinde, saçın kalbine etki eder ve derinlemesine nem sağlar, elekltriklenme ve kabarmaları kontrol altına alarak pürüzsüz ve kolay şekil alabilen saçlar oluşturur.Saçı kuruluğun sebep olduğu yıpratıcı etkilere karşı korunaklı hale getirir. Saçı yatıştırarak daha kolay şekle girmesini sağlarken elektriklenme ve kabarmayı kontrol altına alan Kerastase Nutritive Irisome Lait Vital-Kuru Saçlar İçin Besleyici Bakım Sütü kolay taranan ve dolaşıksız saçlar oluşturur, saça nazik bir bakım uygulayıp yumuaş ve parlak olmasını sağlar. Kerastase Nutritive Iris Royal Immersion-Kuru Saçlar İçin Şampuan Öncesi Bakım Bazı besleyici bakım ürünlerinin etkinliğini arttırarak uzun süreli esneklik, canlılık kazandırır, saçın ipeksi bir yumuşaklıkta kalmasına yardımcı olur. Kuru ve hassas saçlar için ideal olan Kerastase Nutritive irisome Bain Satin 2-Kuru Ve Hassas Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan saçın günlük temizliğini yaparken ihtiyaç duyduğu bakımı da gerçekleştirir, kurumadan kaynaklı yıpranmaları gidererek saçın onarılmasına yardımcı olur, saçın kolay şekil almasını sağlayarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Kerastase Yıpratıcı Etkilere Karşı Tam Koruma

Kerastase Nutritive Iris Touche Perfection-Kuru Saç Uçları İçin Nemlendirici Balm tekrarlayan saç kuruluğuna kalıcı çözümler sunan Irisome Serisi, saçın kuruluk sebeplerini ortadan kaldırmak ve uzun süre nemlendirmek için geliştirilmiştir. Hafif kuru ve kurumaya meyilli saçlar için ideal olan Kerastase Nutritive Irisome Bain Satin 1-Kurumaya Meyilli Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan saçın günlük temizliğini yaparken ihtiyaç duyduğu bakımı da gerçekleştirir, kurumadan kaynaklı yıpranmaları gidererek saçın onarılmasına yardımcı olur. Isı ile saç şekillendirmesi öncesinde kullanıldığında, saç etrafında koruyucu bir kalkan oluşturarak ısının saça zarar vermesini engelleyen Kerastase Nutritive Nectar Thermique iris Royal Fön Öncesi Bakim Sütü kuru ve hassaslaşmış saçlara nem katarak kuruluktan kaynaklanan hasarları önler.

Elektriklenmeleri ve kabarmaları engelleyerek kolay kontrol edilebilir saçlar oluşturan Kerastase Nutritive irisome Masquintense İnce Saçlar İçin Nem Maskesi ve Kerastase Nutritive irisome Masquintense Kalın Saçlar İçin Nem Maskesi yumuşak, parlak ve bakımlı saçlar oluşturur. İlk uygulamadan itibaren saça kazandırdığı farklı dokunuş sağlayan Kerastase Nutritive Aqua Oleum-Kuru Saçlar İçin Anında Etkili Besin Kaynağı saçın kökten uca nemlenmesini sağlar. Sadece profesyonel uygulama için kullanılan Kerastase Nutritive Protocole Soin No:1- Güçlendirici Bakım ve Kerastase Nutritive Protocole Soin No: 2 tüm kuru saç tipleri için saçlara yeniden beslenme sağlayan bir bakım sağlar. Aşırı kuru saçlara yönelik besleme etkisini güçlendirici serum olan Kerastase Nutritive Protocole Soin No:3-Güçlendirici Serum 1 No'lu ve 2 No'lu bakım ile karıştırılır ve sadece profesyonel uygulama içindir. Kerastase Nutritive Creme Magistrale Durulanmayan Günlük Bakım Kremi Aşırı kuru saçlar için durulanmayan bir günlük bakım kremidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.