sadsad x
asdasd
Kerastase ile Sıra Dışı Saç Bakımına Hazır Olun

Kerastase ile Sıra Dışı Saç Bakımına Hazır Olun

29 Haziran 2017

Klasik saç bakımının çok ötesinde bir deneyim yaşamak ister misiniz? Saçlarınıza argan yağının mucizesini, havyar etkisini, doğanın olağanüstü kuvvetini armağan etmek ister misiniz? Saçlarınızın herkesten daha ışıltılı, güçlü ve parlak olmasını ister misiniz? Saçlarınız için en güzelini, iyisini ve kalitelisini istiyorsanız seçiminiz Kerastase ürünlerinden yana olmalı. Saç bakımını adeta kişiye özel olarak uygulayan ve saçlara yoğun etkili bir bakım uygulayan marka, Loreal tarafından hazırlanan profesyonel saç bakımı ürünlerine sahip olan bir seridir.

Kerastase Saçlarınız İçin Özel Hazırlanmıştır

Tamamen saç bakımına yönelik olarak hazırlanmış olan Kerastase serisi, kendi arasında da saç tiplerine ve problemlerine en doğru bakımı yapabilmek için alt kategorilere ayrılmıştır. Bu alt kategorilerin kendi arasında da ayrıldığı alanlar vardır. Örneğin; Kerastase, Nutritive serisi ile kuru saçlar için gerekli olan bakımı yapmaktadır. Nutritive serisi ise kendi arasında iki farklı kategoriye ayrılarak; az kuru saçlar, aşırı kuru saçlar olmak üzere tüketicisine hitap etmektedir. Böylelikle saçın kuruluk derecesine göre yoğun bir nemlendirme ve bakım uygulamaktadır. İhtiyaç duyulan bakımın ne fazlasını vererek, saçı yorar; ne de azını vererek, saçı neme muhtaç eder. Tam ölçüsünde, ideal bir bakım sunan Kerastase serisi kategorilerinde her isteğe uygun ürünler bulunmaktadır. Yaşlanma karşıtı saç bakımı ürünleri içersen marka, ayıca genç kızlar için tasarladığı Christalliste ile genç saçların ihtiyacı olanı sunuyor ve saçlar her zaman kolayca şekil alan, yumuşak, sağlıklı uzayan, parlak yapılı oluyor.

Her yaşa ve saç tipine uygun olan bakım ürünlerine sahip olan marka, erkeklere de hitap etmektedir. Homme serisi ile erkek saç tipine uygun bakım yaparak, erkek hormonlarına göre ideal içerikle formüle ediliyor. Erkeklerin saç köklerinde bazı dönemlerde körelme olabiliyor. Bunun sebebi ise kullanılan şekillendirici kalıntılarının iyi temizlenmemiş olmasından dolayı saç köklerinin nefes alamıyor oluşudur. Homme ile baş derisine derinlemesine arındırılarak, uyumakta olan saç kökleri uyandırılıyor. Ayrıca diğer faktörlere bağlı bir sorundan dolayı saçlarda dökülme, seyrelme, cansızlaşma gibi sorunları ise baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak çözümlüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.