sadsad x
asdasd
Kerastase Elixir Ultime Argan Yağıyla Bakımın Etkisini Arttırıyor

Kerastase Elixir Ultime Argan Yağıyla Bakımın Etkisini Arttırıyor

25 Eylül 2017

Her saç kusursuz bir güzelliğin sahibidir. Fakat saça gereken önem ve uygun bakım yapıldığında bu kusursuz güzellik kendini belli edecektir. Yıllardır sürdürülen “Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.” sözünün benzerini saçlarda da yaşarız. Kusursuz saç güzelliği yoktur, doğru bakım uygulanmamış saç vardır.

Kerastase Elixir Ultime ile saçlara argan yağından gelen mucizeyi yansıtabilirsiniz. İnce ve normal telleri saçlar için ve kalın telli saçlar için şampuan çeşitlerine sahip olan serinin, maske ve güzellik yağları da saç tiplerine göre en ideal etkiyi sunabilmek üzere geliştirilmiştir. Kerastase Elixir saç bakım yağı, tamamen bu serinin sonlandırıcı bakımıdır. Son dokunuş olarak, saçlarda kusursuzluğun mührünü vuran seri, paraben içermediği için saçlara daha hassas bir dokunuşta bulunuyor.

Her Saç Tipine Uygun Kerastase Elixir Şampuan

Kerastase Elixir şampuan, saçı derinlemesine arındırıyor. Saçlara ışıltı veriyor ve ilk kullanımda dahi ipeksi bir yumuşak yapısını hemen hissettiriyor. Argan yağından gelen sakinleştirici etkisi ile zor şekil alan saçlarda dahi hemen etkisini gösteriyor. Kontrol altında tutulmayan, asi yapıyı disiplin altına alarak, elektriklenmelerin ve kabarmaları da önlemiş oluyor. Saç tellerinde pürüzsüz bir yapı ile kusursuz güzelliğin en ideal bakımı oluyor.

Saça komple bakım uygulamak için geliştirilmiş olan set içeriği, baştan sonra her alanda doğru bakımın adımlarını atmanızda yardımcı oluyor. Saça kaybettiği nemi takviye eden, kurduğu nem dengesini koruyan Kerastase Elixir Ultime serisi günlük bakım için idealdir.

Saçı dış faktörlerin zararlarına karşı koruyan seri, zengin vitaminlerin sahibi olan argan yağlı formülüyle saçların içine nüfuz eder, derinlemesine bakım yapar. Yoğun bakım uygulayan maske ile saçları ağırlaştırmadan bakım uygular. Saçın kalbine nüfuz ederek, faydasını sağlayan ürün, kuru yapısından kaynaklı matlaşmış saçlara parlaklık verir.

Güzelliğin sonsuz sırrına sahip olan ultra zengin içeriği ile evde bakım yapma kolaylığı da sunmaktadır. İndirimli fiyatlarla sahip olmak için online mağazamız üzerinden sipariş verebilirsiniz. Çeşitli kampanyalarımız ve adrese teslim kargo kolaylığımız ile alışverişin keyfini yaşayacaksınız.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.