Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Organik İçerikli Insight Jel & Krem & Jöle Koruması

Tamamen organik özlerle geliştirilen özel formüllü Insight ürünleri, Davines kalitesi imzası taşıyor. Hiçbir ürününde paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikon içermeyen Insight, çeşitli bakım ürünleri ile kullanıcılarına bütün dünya ülkelerinde hitap ediyor. Her türlü saç problemi için özel organik özlerle doğal bir içerik geliştirerek çözüm sunan Insight, yağ dengeleyici özelliğe sahip olan Rebalancing serisi, kuru ve normal saçlar için Dry Hair serisi, anti-oksidan etkisi ile saçların bakımını yapmak için Antioxidant serisi ile ihtiyaçları doğal formüllerle karşılamaktadır.

Günlük kullanım için Daily Use serisi, saçların elektriklenerek kabarmasını önlemek için Anti-Frizz serisi, yıpranmış saçlarda onarıcı görevi üstlenen Damaged Hair serisi, kimyasal işlem görmüş boyalı saçlar için Colored Hair serisi ideal bakım uyguluyor.  Kepekli saç derisini temizlemek ve kepekleri gidermek için Anti-Dandruff serisi, çeşitli sebeplerken kaynaklı olarak saç dökülmelerini önleyici Loss Control serisi, işlem görmüş saçlar için kuvvetlendirici ve toparlayıcı bakım uygulayan Post Chemistry serisi ve anti sarı – gümüş için Incolor serisi Insigt kalitesi ile saçlarınızın bakımını organik özlerle karşılamaktadır.

Gün Boyu Etkili Insight Jel & Krem & Jöle Formlu Şekillendiriciler

Saçlar için böylesine özel seriler ile düzenli kullanımda kısa sürede etkisini gösteren markanın şekillendiricileri de yine bakım ürünlerinde olduğu gibi organik özlerle geliştirilmiş ve içeriğinde paraben gibi zararlı maddelere yer verilmemiştir. Yenilikçi bakış açısı ile geliştirilen Insight jel, krem, jöle çeşitlerinin tamamına sayfamız üzerinden sahip olabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantisi ile saçlarınızın şekillendirmesinde yardımcınız olan Insight için online mağazamızı kullanarak, Tahtatarak.com güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Insight ürünleri kullananlar, şekillendirici krem formundaki çeşidi ile dalgalı ve kıvırcık saçlara hitap etmektedir. Saçlara ağırlık vermeden stil oluşturan şekillendiricilerde organik bitki özleri bulunduğu gibi argan yağı ile de formüller zenginleşiyor. Alerjen olmayan koku maddelerinin bulunduğu şekillendiriciler uzun süre saçların mis gibi kokmasını sağlıyor.

Insight sabitleyici jöle de diğer şekil verici jel ve krem çeşitlerinde olduğu gibi saçları besleyerek, bakım uygulamaktadır. Saçlarda çimento etkili tutuculuk sağlarken, parlaklık ve hacim de kazandırıyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.