Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Insight Dry Hair

Saçların bakımını yapmak yerine zarar veren klasik saç ürünlerini kullanarak uzun vadede kusursuz sonuçlar almak imkansızdır. Saçların tek canlı kısmı kökleridir. Dolayısıyla cansız olan bir varlığın kalıcı olarak sağlıklı bir görünüm kazanması ya makyajlama ile ya da saçlara yapılan doğru bakım uygulamalarında olduğu gibi köklerle sağlanır.

Kuru ve İnce Saçlar için Hangi Insight Ürününü Kullanmalıyım?

Insight Dry Hair serisi kuru saçlara özel üretilen 3 ürünlük bir seridir. Hindistan cevizi, illipe, tatlı badem yağları ve yulaf özü içerikleriyle saça eski esnekliğini kazandırmayı ve nemlendirmeyi amaçlar, saçı yumuşatır. Insight Dry Hair şampuan klasik bir saç bakımında ilk adım ürünüdür. Saçın temizlenmesi hem zararlı maddelerin uzaklaştırılması hem de sonraki bakım aşamaları için saçın daha geçirgen bir hal alması adına önemlidir. İkinci adım ürünü saç kremi, şampuanın içerdiği bileşenlere sahiptir ve geçirgenliği artmış, temizlenmiş saç derisini ve saç yüzeyini koruyucu bir tabaka oluşturur ve saçı besler. Insight Dry Hair kuru saç maskesi ise saçın bu besleyici bileşenleri saç yapısına kazandırmasına yardımcı olan üçüncü adımdır.

Neden Insight Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Kozmetik ürünlerinin birçoğu saçın makyajlanmasını sağlar ve bunu yaparken de saça zarar vermekten geri kalmaz. Birçok saç bakım ürünü gözle görülebilir anında etki veya uzun süreli raf ömrü, maliyet vb. amaçlara yönelik silikon, paraben, vazelin, sodyum laureth sülfat (SLES) / sodyum lauryl sülfat (SLS), renklendirici ve alerjen gibi malzemeler kullanır. Insight ürünlerinin hiçbirinde ise zararlı olan ya da olma ihtimali taşıyan bileşenlerden uzak durarak, organik ve bitkilerden ekstrakte edilen hammaddeler kullanır.

Saçlarınıza kalıcı ve sağlıklı bir çözüm bulmak istiyorsanız siz de Insight Dry Hair ürünlerini tercih etmelisiniz. Kuru saçlar dışında yıpranmış ve boyalı saçlar için, dökülme, yağ dengeleme, kepeklenme ve kabarma gibi problemlerin kaldırılması için özel serilerin yanı sıra antioksidan etkili ve günlük kullanıma uygun iki ayrı seri daha bulunur. Tüm bu ürünlerin orijinallerine kolayca sahip olabilmenin adresi Tahta Tarak güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizin memnuniyetiniz için çalışıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.