sadsad x
asdasd
Hamilelerin Kullanabileceği Şampuan; Original Sprout

Hamilelerin Kullanabileceği Şampuan; Original Sprout

06 Eylül 2017

Anne adaylarının heyecanla bebeğine kavuşma serüveni, anne olacaklarının haberini aldıkları ilk anda başlar. Bebeğini kucağına alana kadar en özel, en kaliteli ve dikkatle hazırlanan ürünlerin tüketicisi olmayan önem gösteren hamileler, kişisel bakım ürünlerinin seçiminde de tıpkı beslenirken dikkatli oldukları kadar ciddi bir yaklaşımda bulunmalıdırlar. İçeriğinde raf ömrünün uzun olmasını sağlamak için çeşitli maddelere yer veren bakım ürünleri, bu maddeler ile hem anneye hem de bebeğe zarar vermektedir.

Gözle görülmeyecek kadar küçük noktalara sahip olan cildimizin o mikro noktalarından sızarak, kana karışacak şampuan ya da krem içeriği bebekte kalıcı hasarlara sebebiyet verebilir. Hiçbir bilinçli anne adayı böylesi bir riski göze alamaz. Bebeğinizin ve sizin sağlığınızı düşünerek geliştirilmiş Original Sprout şampuan, güven içinde kullanılabilir. İçeriğinde DNA ile oynayan fatalat bulunmayan şampuan, hamile annelerin kanına karışarak, bebeği etkilemeyecek. Paraben ve sülfat gibi zararlı içeriklere de yer vermeyen Original Sprout şampuan ayrıca vegandır. Alerjen reaksiyon görülmesini önleyerek;  süt, bal gibi hayvansal ürünlere; soya, gluten, fıstık gibi ürünlere yer vermiyor. Geliştirilme aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmediği için de hayvan dostudur.

Biyo-çözünür olan Original Sprout ürünleri, hemen etkisini gösteriyor. Doğal bitki özleri ile kokulandırılan ürünlerin sahip olduğu koku uzun süreli olarak etki göstermektedir.

Aile Boyu Original Sprout Kullanabilirsiniz

Yeni doğandan, çocuğa; çocuktan, yetişkinlere kadar her yaşın rahatlıkla kullanabileceği Original Sprout ürünleri aile boyu kullanım sağlamaktadır. Çok yönlü bakım uygulayarak, kusursuz bir güzelliğe ulaştıran ürünler cilde ve saça ipek yumuşaklığı kazandırıyor. Göz yakmayan şampuanı ile bebeklerde ve çocuklarda can acıtmadan saçları temizleme imkanı sunuyor.

Markanın bakım kremi ise “2016 yılında Prima Baby and Pregnancy Ödülü” kazanmıştır. Cildin hassasiyetinin dengeleyen krem, bebek ciltlerini korumaya alarak sudan gelebilecek sertleşme, gün ışığı ve havadan kaynaklanan nem kaybı ile kurumaya karşı önlem alır. Cildi organik özleri ile besleyen krem, cildi rahatlatan etkisiyle de pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Yağlı his oluşturmayan krem, hafif yapılır ve tende kalıntı bırakmaz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.