sadsad x
asdasd
Hakkımızda
2013 yılında “Herkes için güzellik, herkese güzellik!” vizyonu ile faaliyete başladığımız Tahtatarak.com online mağazamızla, bugün farklı bir konsepti sürdürüyor ve hem birebir iletişim kurarak, ürünlerimizi satın alabileceğiniz mağazamızla, hem de online mağazamızla dünyanın en seçkin markalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.Online mağazamız, aradığınız bakım ürününe zaman kaybetmeden kolayca ulaşabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır. Belirtilen indirimler ve kampanyalar “sepete ekle” butonuna bastıktan sonra, alışverişinizin son aşamasında aktif olarak, bütçenize dost bir alışveriş sürdürmenizi sağlıyor.

Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek, merak ettiklerinizi en doğru bilgi ile gidermek için “canlı destek” hizmetimizden, “Whatsapp hattı” ve telefon ile görüşme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Saç bakımı ürünleri, saç şekillendiriciler, saç boyaları ve gerekli olan ekipmanların mevcut olduğu mağazamız, evde bakım ve salon bakımında duyulan ihtiyaçlarınızı %100 orijinal ürün garantisi ile karşılamaktadır. Ürünlerimiz, her yaş grubuna ve saç tipine hitap etmektedir.

Saç güzelliğinize dair her türlü detayı düşünerek genişletmiş olduğumuz ürün yelpazemize, gün geçtikçe yenilerini ekliyor ve saç bakımında kusursuz bir ritüele davet ediyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.