sadsad x
asdasd

blog

Kerastase Elixir Ultime Argan Yağıyla Bakımın Etkisini Arttırıyor

Her saç kusursuz bir güzelliğin sahibidir. Fakat saça gereken önem ve uygun bakım yapıldığında bu kusursuz güzellik kendini belli edecektir. 

25 Eylül 2017
Devamını Oku

Kitoko Nemlendirici Ürünler ile Saçlarınızı Kışa Hazırlayın

Yazın son sıcak günlerinde saçlarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya alarak, sonbaharı sağlıklı saçlarla karşılayabilirsiniz. Bütün yaz boyunca özgürce yapılmış olan tatillerin o keyifli zamanları arkasında yıpranmış saçlar bırakıyor. Denizin tuzlu suyu, havuzun kloru, güneşin yıpratan ışınları ve daha birçok sebeple saçların doğal yapısında bozulma oluyor. Boyalı saçlarda, renk akması ve solması görülüyor. İdeal bir bakım ürünü ile saçlarınızı tatil sonrasında korumaya alabilirsiniz.

11 Eylül 2017
Devamını Oku

Hamilelerin Kullanabileceği Şampuan; Original Sprout

Anne adaylarının heyecanla bebeğine kavuşma serüveni, anne olacaklarının haberini aldıkları ilk anda başlar. Bebeğini kucağına alana kadar en özel, en kaliteli ve dikkatle hazırlanan ürünlerin tüketicisi olmayan önem gösteren hamileler, kişisel bakım ürünlerinin seçiminde de tıpkı beslenirken dikkatli oldukları kadar ciddi bir yaklaşımda bulunmalıdırlar.

06 Eylül 2017
Devamını Oku

Depot Farkıyla Saçtan Sakala Erkeklere Özel Bakım

Depot, her ürünü ile erkeklerin özel olduğunu vurguluyor.

18 Ağustos 2017
Devamını Oku

Yaz Mevsiminde Saçların Yağlanmasını Önleyen Püf Noktaları

Yağlı saçlara sahipseniz, hayat sizin için biraz daha zor geçiyor demektir. Özenerek verdiğiniz saç şeklini aynı günün akşamında bozmak zorunda kalırsınız. Çünkü saçlarınız yağlanmıştır ve bu yağlanma sebebi ile yıkamanız gerekir. Yağlı saçların en büyük sorunu da budur. 

11 Ağustos 2017
Devamını Oku

Kalın Telli Saçların Özgüveni; Kerastase Nutritive

Kerastase ile kalın telli saçların bakımı oldukça kolay. Evde bakım yapma kolaylığı sağlayan profesyonel Kerastase şampuan çeşitleri sayesinde artık kuaför salonlarında zaman kaybetmeye de bir son vermiş oluyorsunuz. 

24 Temmuz 2017
Devamını Oku

Yeni Güne Sebastian Saç Şekillendirici ile Başlayın

Sebastian Texturizer serisinin esnek biçimlendirici jölesini seçerek, saçları yormadan ve zorlamadan şekillendirebilirsiniz. Esnek yapısı ile saçı bir kalıba sokmadan şekillendirir. 

04 Temmuz 2017
Devamını Oku

Yaza Yenilenmiş Bir Saçla Girmek İçin Toppik Tercih Edin

Saçlarınızın seyrekliğinden, beyazlaşmasından, cansızlığından, hacimsiz oluşundan yana çeşitli sıkıntılar duyuyor ve bu sıkıntılar, hayatınızda bir problem olarak yer ediyor ise Toppik bütün bu olumsuzlukların önüne geçiyor.

30 Haziran 2017
Devamını Oku

Kerastase ile Sıra Dışı Saç Bakımına Hazır Olun

Saçlarınızın herkesten daha ışıltılı, güçlü ve parlak olmasını ister misiniz? Saçlarınız için en güzelini, iyisini ve kalitelisini istiyorsanız seçiminiz Kerastase ürünlerinden yana olmalı.

29 Haziran 2017
Devamını Oku

Cildinizi Tahriş Etmeyen Ağda Rahatlığını Yaşayın

En köklü ve en yararlı olan uygulama ağda oluyor. En ince kılları dahi kökünden alan ağdalar sayesinde, istenmeyen bütün tüyler ve hatta şeftali tüyleri denilen o ince, hav tüyler dahi alınıyor. Ağda seçiminde kıl yapınızın sıklığına göre tercihte bulunabilirsiniz. 

23 Haziran 2017
Devamını Oku
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.