sadsad x
asdasd
Güneş Işınlarının Zararına Karşı Saçlar Nasıl Korunur?

Güneş Işınlarının Zararına Karşı Saçlar Nasıl Korunur?

08 Haziran 2017

Güneş Işınlarının Zararına Karşı Saçlar Nasıl Korunur?

Yaz mevsiminin başında olduğumuz bu günlerde doyasıya güneşin, denizin ve havuzun tadını çıkarmak istiyor, sınırsızca gezmek istiyorsunuz fakat en değerlimiz olan saçlarınızı nasıl koruyabileceğinizi biliyor musunuz?

Bütün tatil programı boyunca saçları ve saç derisini koruyarak, tatil bitimindeki günleri rahatlıkla geçirebilir, eğlenceli ve huzur dolu günlerin bitimini birtakım sağlık sorunlarından uzak durabilirsiniz. Doğal rengindeki saçlarda saçın nem seviyesini koruyarak, kurumasının önüne geçmek ve saç derisine ihtiyacı olan nemi takviye etmekle koruma yapabilecekken; boyalı saçlarda durum biraz daha değişik olabiliyor. Boyalı saçlarda saçların hem kurumasının önüne geçerek nem desteğinde bulunmak gerekir iken bir diğer yandan da boyanın akmasının, solmasının, denizdeki tuzun ve havuzdaki klorun yıpratıcılığının önüne geçmek gerekir. Bunlarla birlikte saçların canlılık kazanmasını, mat görünümünde uzaklaşmasını da sağlamak mümkündür. Bütün saç tipleri için uygun olacak bir şekilde formüle edilerek geliştirilen saç bakım ürünlerinin UV filtresi özelliğine sahip olmasına özen gösteriniz.

Tercihiniz UV Filtreli ve Nemlendiren Bakım Ürünlerinden Yana Olsun

Tahta Tarak olarak sizlere profesyonel güneşten koruyan bakım ürünleri tavsiyesinde bulunuyoruz. Profesyonel saç bakımında kullanıcılarını memnun eden Kerastase markasının Reflection serisi, boyalı saçlarda renk koruması sağlamakla birlikte saçların güneşin zararlı etkilerine karşı da korumaktadır. Saçtaki renk bozulmasının ve renkte akma durumlarının önüne geçerek, gereken bakımı uygulayan serinin ürünleri; şampuan, krem ve maske olarak derecelendirilmiş bir halde yoğun etkide bulunur. Boyalı saçlara sahipseniz, bütün bir yaz dönemi boyunca saçlarınızı güneşin zarar verebilecek ışınlarına karşı bu seri ile korumaya alabilirsiniz. Saçları korumanın yanı sıra ışıltı kazandırarak, yansımalar katacak olan içeriği ile adeta saçlar bir görsel şölen sunuyor. Güneş ışınlarının nem kaybına sebep olarak saç tellerinin kurumasını Aqua İyon Sistemi ile engeller. Saç yüzeyini kaplayarak, nemi içeri hapseder ve en zorlu şartlarda dahi saçlar nemli kalır.

Uzun süreli güneş banyolarında, uzun süren deniz keyfinde saçlarınızın sağlıklı kalacak olmanın verdiği güven ve rahatlıkla huzurlu bir tatil geçireceksiniz. Güneşin yıpratıcılığına karşı etkili bir diğer koruma ise Kerastase Soleil serisi ile yapılabilir. Tamamen, deniz suyundan, klordan ve tuzdan kaynaklı yıpratıcılığa karşı saçları korumaya alan, güneş öncesi ve sonrasında uygulanabilir bakım ürünlerine sahip olan seri, UV filtrelidir ve boyalı saçlarda da etkisini göstererek renk koruması sağlamaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.