Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sırala :

Global Keratin

Yaşadığınız saç problemlerinin büyük bölümü saçların nemini kaybetmesinden kaynaklanıyor olabilir. Kolay kırılma, sönük görünüm, matlaşma ve yıpranma gibi sorunlar saçların nemden yoksun olmasından kaynaklanabiliyor. İhtiyacı olan nemi saçlarınıza kazandırmak için Global Keratin ürünlerini kullanabilirsiniz.

Sadece Saç Kremi ile Kolay Saç Yıpranmasına Son!

Eğer normal ya da yağlıya dönük bir saç yapısına sahipseniz, saçlarınızın nem dengesini koruyan Global Keratin Dengeleyici Saç Kremi ürününü tercih edebilirsiniz. Saçları hafif şekilde nemlendiren ürün saçlı derinin Ph dengesini de koruyor. Bu sayede aşırı yağlanma probleminin önüne geçmenize yardımcı oluyor. Ürün bileşenleri içerisinde juvexin bulunuyor ve ürünü her kullandığınızda saçın üzerinde bir mikro tabaka oluşturarak saçları dış etkenlerden koruyor.

Saçlara yoğun bir şekilde bakım yapan Global Keratin Derinlemesine Bakım Maskesi saçı dış kısımdan iç bölüme doğru canlandırıyor. Düzenli kullanım ile birlikte kısa sürede saçlarınızda gençleşme ve canlanma olduğunu fark edebilirsiniz. Protein karışımı ile doğal tohum özleri kullanılarak hazırlanan bakım maskesi saçları güçlendirme etkisine de sahip. Saçların yüzey bölümüne yumuşaklık kazandıran ürün sertleşmeden kaynaklanan saç kırılmalarını ve saç dökülmelerini de önleyebiliyor.

Yoğun Nem İhtiyacı İçin Global Keratin Saç Kremi

Eğer saçlarınızın yoğun bir neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bu durumda kullanmanız gereken ürün Global Keratin Nemlendirici Saç Kremi olabilir. Yıkama sonrasında saçlarınıza uygulamanız ve sadece 3-4 dakika sonrasında durulamanız, saçların ihtiyacı olan nemi sağlamak için yeterli olabiliyor. Saç bakımı için doğal içeriklerden oluşan ürünleri tercih ediyorsanız, tahtatarak.com adresinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sadece orijinal ürünlerin satışa sunulduğu sitemizde aradığınız tüm saç bakım ürünlerini anında bulabilir, alternatif ürün çeşitleri ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.