sadsad x
asdasd
Evde Saç Bakımı

Evde Saç Bakımı

24 Aralık 2016

Sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin hayali! Anca bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için düzenli olarak saç bakımı yapmanız gerekiyor. Çok sayıda kişi saç bakımını evde hazırladığı kürler ile yapmaya çalışsa da, çoğu zaman bu kürler yetersiz kalıyor. Çok daha profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan ürünleri kullanmak, daha kolay ve daha etkin bir saç bakım yöntemi.

evde saç bakımı

Saçlarınızı Derinlemesine Temizleyin

Eğer sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız öncelikle temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Saç derisini arındıran bir şampuan kullanmanız, saç köklerinin güçlenmesini sağladığı için daha güçlü ve daha parlak saçlara kavuşmanızı kolaylaştırır. Davines Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan derinlemesine saç temizliği yapan ürünlerden biri. Saç derisindeki kalıntıları temizleme özelliğine sahip olan Loreal Serioxyl Gluco Boost Seyrelen Saçlara Arındırıcı Şampuan da tercih edilebilir.

saç bakımı

Saçların nem kaybetmesini önlemek de saç bakımı için önem verilmesi gereken bir nokta. Saç kremi ile nemlenemeyen kuru saç yapısı için özel olarak formüle edilmiş saç maskeleri kullanılabilir. Sadece haftada bir defa saç maskesi uygulamanız, kısa sürede nemli ve kolay taranan saçlara kavuşmanızı sağlar. Özellikle boyalı saçların nem kaybını gideren insight Dry Hair Nourishing Mask - Kuru Saç Maskesi hoş kokusu ve yoğun nemlendirme özelliği ile kullanabileceğiniz bir ürün.

Yıpranmış Saçları Onarmayı İhmal Etmeyin

Saç bakımının en önemli adımı ise onarım. Yıpranmış aç tellerini onarmanız, daha gür ve daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar. Onarım için özel olarak geliştirilmiş ürünleri kullanarak, yıpranmanın önüne geçebilirsiniz. Saç onarımı dendiğinde ilk akla gelen Kerastase Resistance serisi ürünleri oluyor. Özel bir teknoloji ile hazırlanan ürünler zahmetsiz bir şekilde saçlarınızı onarabiliyor. Bu sayede saç bakımı için ayırdığınız zamanı da minimuma indirgiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.