sadsad x
asdasd
Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor

Eugene Perma Hassas Baş Derisi İçin Uzun Süreli Çözüm Sağlıyor

14 Eylül 2017

Mevsimsel geçişler, yaşanılan stres, içinde bulunulan çevre ve daha birçok faktörden kaynaklı olarak saç derisinde tahriş oluşuyor. Tahriş olan, pul pul dökülen, kuru, gergin, kızarmış, kaşınan saç derisi can sıkıcı bir hâl alıyor ve günlük yaşamı etkileyecek kadar büyük bir psikolojik etkiye maruz bırakıyor.

Güzelliğin kusursuz olmasını sağlayan sağlıklı saçlar için saç tipine ve saçın problemine göre en ideal olan bakım ürünü tercih edilmelidir. Saç deriniz hassas ise Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı kullanabilirsiniz. Böylelikle her türlü hassasiyete karşı uygun bir bakım, içinde bulunulan hassasiyete göre nazikçe fakat derinlemesine bir temizlik, arındırma sağlayabilirsiniz.

Saç ve saç derisinde oluşan dökülme, yağlanma ile kepek sorunlarının yaşanmasında farkında olmadığımız, basit bir sebep olarak geçiştirdiğimiz aslında çok ciddi sorunlar vardır. Vücudumuzun en hassas, bir o kadar da en fazla kan dolaşımının yaşandığı bölgesi olan saç derisi, binlerce saç köküne hayat vermektedir. Bu sebeple saç derisinde tahmin etmediğimiz, olasılık dahi vermediğimiz rahatsızlık görülebilir. Bunların başında saç dökülmesi, egzama, yağlı egzama, çeşitli sebeplerden kaynaklı tahriş, kızarmalar, kaşınmalar gelir.

Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı ile Tahriş Ortadan Kalkıyor

Eugene Perma Hydra Sensation Hassas Baş Derisi Şampuanı saç derisinde bütün bu olumsuzlukları gidererek, uzun süreli çözüm sunar. Hassas saç derisini yatıştıran, gergin baş derisini rahatlatan, saça bakım uygulayarak sağlıklı görünüm kazandıran, saç derisindeki pullanmaları, kabuklanmaları gideren, nem seviyesini düzenleyen, yumuşak saç telleri oluşturan, canlı görünüm kazandıran, saça ışıltılı parlaklık kazandıran ürün ile saç köklerinde ve tellerinde biriken bütün kalıntı, yağ, kir vb. derinlemesine temizlikle arınır.

Islak saç ve saç derisine saçın uzunluğu ve yoğunluğuna bağlı olarak yeterli miktarda uygulanması gereken Eugene Perma şampuan, saçta köpürene kadar masaj yapılarak eşit miktarda bütün baş derisine yayılmalıdır. 3 dakika kadar saçta beklettikten sonra bol su ile iyice durulanmalı ve serinin diğer bakım ürünleri ile günlük bakıma devam edilmelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.