sadsad x
asdasd
Erkeklerin Tercihi Goldwell Saç Boyası

Erkeklerin Tercihi Goldwell Saç Boyası

15 Haziran 2017

Erkeklerin saç boyası ihtiyacını karşılayan, üst sınıf bir marka olan Goldwell, Men Reshade ile köpük boya kolaylığı sunuyor. Erkek saç yapısına uygun olarak geliştirilen ürün, 5 dakika saçları boyama özelliğine sahiptir. Köpük formundaki boya, şampuan uygulaması kadar kolayca uygulanır. Duştayken saça uygulanabilir, 5 dakika bekleme süresinden sonra durulanabilir. Anında tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünüme kavuşmanızı sağlayan ürün, saçtaki beyazları kapatmada da oldukça etkilidir. Yarı kalıcı saç boyası özellikli olduğu için saçın doğal yapısını bozmayan köpük boya, beyaz tellerin keskin rengini kırarak hafif kırlaşmış saç yapısına sahip olmanızı da sağlar.

5 Dakikada Tazelenmiş Saçlar İçin Goldwell Men Reshade Kullanın

Goldwell Men Reshade erkeklere özel köpük boya, amonyaksızdır ve renk kırıcı özelliktedir. Diğer boyalar ile arasında fark vardır. Klasik saç boyaları saçların rengini tamamen kapatırken, Goldwell Men Reshade tamamen saç rengini kapatmadığı için doğal bir görünüm kazandırır. Klasik boyadan çok farklı olarak geliştirilen ürün, yeni nesil saç boyası ile çağın en kolay uygulamasını sunmaktadır. Saçtaki beyaz görünümünü azaltan ürün, amonyak içermemesi sayesinde cildi tahriş etmiyor, cilde zarar vermiyor ve uygulama esnasında rahatsız edici bir koku vermiyor. Saçtan çıkarken bir hat veya iz oluşturmadığı için asla boyanmış görünümü vermemektedir. Soğuk tonlar oluşturan boya sıcak olarak bilinen kızılımsı bir görünümden uzaktır. Tamamen doğal görünümü destekleyen formülü, saçlarda renk yönünü değiştirmiyor. Saçın ana rengine yani doğal tonuna uyumlu olarak saçtan akıyor.

5 dakikada tazelenmiş görünüme kavuşturan boyayı uyguladıktan sonra giysilerde leke oluşturmaması ve kıyafetlere çıkmaması sayesinde günlük yaşamınıza devam edebiliyorsunuz. Doğru renk seçimi yapmaya özen gösterdiğinizde ve karışım miktarlarına uyduğunuzda kusursuz sonuçlar alırsınız.

Goldwell Men Reshade köpük boyalarının renk tonları:

4CA: Siyah ve koyu kahve

5CA: Koyu kahve ve açık kahve

6CA: Koyu kumral

7CA: Kumral

8CA: Açık kumral

Goldwell Men Reshade erkeklere özel köpük boyayı uygulamadan önce boyanın aktive olması için losyonu ile birlikte bir karışım hazırlamak gerekiyor. Bu karışım; 20 ml losyona, 1 tüp boya olmak üzere hazırlanmalıdır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.