Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Sırala :

Wella Enrich

Kuru saç sorununa çözüm olan serinin ürünleri ile her tip saç nemlendiriliyor. Kalın telli, ince telli ve normal saç tiplerinde nemlendirici özelliğini devreye sokan Wella Enrich serisi, zengin bir formüle sahiptir. Seri içerisinde bulunan ürünler, birbirini destekler niteliktedir. Kalın telli saçlara nemlendirici şampuanı, nemlendirici saç bakım kremi ve maske ile kullanabilirsiniz. Böylelikle içeriğinde bulunan maddeleri aktifleştirerek, kısa sürede hızla etki etmesini sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde ince ve normal telli kuru saçlar nemlendirici ve hacimlendiren şampuanı bakım kremi ile destekleyerek, günlük bakımı tamamlayabiliyorsunuz. Saçınızın kuruluk derecesine göre haftada 2 defa kullanabileceğiniz yoğun nemlendirici maskeleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca Wella Enrich serisinde onarıcı serum ile ısı maskesi de bulunmaktadır. Serum desteğini her iki saç tipinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Isı maskesi de aynı şekildedir ve kısa sürede etkili bir bakım uygulamanızı sağlar.

Tahtatarak.com online mağazamızdan kuru saçları nemlendiren bakım ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Wella Enrich serisinde şampuan seçeneğini saç bakım kremi ve maske ile destekleyebiliyorsunuz. Daha kısa sürede, etkili bir bakım gerçekleştirmek için saç bakım kremi ve saçınızın bakıma olan ihtiyacının oranına göre maske kullanarak gerekli uygulamayı tamamlayabilirsiniz. Online alışveriş mağazamız üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim fırsatlarından, uygun ödeme koşullarından, ücretsiz kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Wella Enrich Nasıl Etki Eder?

Asi saçlara mükemmel derecede bir yumuşaklık kazandırarak, saç yapısını pürüzsüzleştirir. Yıpranmış ve kuru saçlara derinlemesine nem katar. Saçları onararak, kuruluktan kaynaklanan yıpranmayı sonlandırır. Saçta nem dengesi kurarak, susuzluğa son verir ve saçlara dengeli bir nemlendirme yapılır. Kolay taranabilir, kolay açılır sağlıklı saç telleri kazandırır. Günlük kullanıma uygun olan şampuanlar ile kalın telli saçlarda kolay şekil alabilir, sakin yapı oluşurken; ince ve normal telli saçlar ise ağırlaştırmadan nemlendirilir ve hacimlendirilir. Saçlara özgürlük kazandırılarak hareketli bir yapı sağlanır.

Wella Enrich serisi ürünleri içerisinde protein yapıtaşı olan keratin bulunmaktadır. Nemlendirici ve yenileyici bakım keratin ile saçın korteksine nüfuz edilerek sağlanır. İpek özü, saç kütikülinde bir film tabakası oluşturur ve nemi saç içine hapseder. Gliserinle nemlendirici etki saç yüzeyinde oluşur. Pantenol ise kurumayı önleyerek, nemin tutulmasını sağlayıcı rol oynar.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.