sadsad x
asdasd
Diplerdeki Beyazları Loreal Hair Touch Up Kapatın; Zamandan Kazanın

Diplerdeki Beyazları Loreal Hair Touch Up Kapatın; Zamandan Kazanın

22 Ağustos 2017

Herkesin zamanın getirdiklerine yenik düştüğü anları vardır. Bazen bu anlar üzerimizde kendini göstermez iken bazen de tıpkı bir madalyon gibi veya başarılar sonucunda sahip olunan bir nişan gibi üzerimizde kendini sergiler. Yüzdeki kırışıklıklar, düşen göz kapakları ve saçlardaki beyazlar…

Zamana yenik düşenlerden değil de her zaman zamanın getirileri ile savaşan biri olmak isteyebilirsiniz. Daima bakımlı, genç bir görünüme sahip olarak çevrenizdekilere güçlü yapınızı ispatlayabilirsiniz. Saçların beyazlaması sadece bir yaşlılık belirtisi olmakla sınırlı değildir. Çok genç yaşta saçlar genetik faktörlere bağlı beyazlar iken kimi zaman da strese bağlı olarak erkenden beyazlamaya başlar. Saçlardaki beyaz teller ile aramız kötü ve bu beyaz telleri görmek istemiyorsak öncelikli olarak onları gizlemeyi tercih ederiz. Doğallıktan yana olanlar saçlarındaki beyazları kendi doğal saç renklerini tercih ederek uyguladıkları boyalar ile kapatırken, farklılığı tercih edenler ise doğal saç renginden farklı olanları tercih etmektedir.

Loreal Hair Touch Up ile Beyazlar Kapanıyor

Saçlarınızı boyatıyor ve dip boyası geldiği zamanlarda düzenli olarak tazeletemiyorsanız Loreal Touch Up Beyaz Kapatıcı Sprey, bu esnada yardımınıza yetişiyor. Farklı renk tonlarına sahip olan Loreal Hair Touch Up sprey difüzyon teknolojisinden faydalanılarak tasarlandığı için saç ile uyumlu olur. Saça püskürtüldüğünde hemen uyum sağlar ve doğal görünümü bozmaz. Loreal Hair Touch Up, saniyeler içerisinde beyazları kapatarak, dip boyası görevi üstlenir. Makyaj pigmentleri içeren ürün, saçtan kolayca çıkar. Şampuan ile yıkandığında saçtan arınan sprey, uygulama esnasında da temiz bir sonuçlandırma sağlar. Uzun başlığı sayesinde temiz bir uygulama ile etrafa bulaşmaz. Uygulamadan önce saçınızın rengine en uygun olan spreyi aldığınıza emin olunuz. Şişeyi iyice çalkalamadan Loreal beyaz kapatıcı spreyi saça 15 cm uzaklıktan uygulamalısınız. Böylelikle pürüzsüz ve kusursuz bir sonuç elde edersiniz.

Uygulamaya başlamadan saçınıza şekil vererek, beyazların görünümünü kapatacağınız bölgeyi hedeflemelisiniz. Saç çizgisi veya saç ayrımı olarak belirleme yaparsanız, alacağınız sonuç çok daha iyi olur. Saçınızı toplama biçimiz, sağ ya da sol tarafa doğru ayırma seçiminiz de saçınızın diplerindeki yeni uzayan beyazları kapatmanızda yardımcı bir detay olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.