sadsad x
asdasd
Depot Farkıyla Saçtan Sakala Erkeklere Özel Bakım

Depot Farkıyla Saçtan Sakala Erkeklere Özel Bakım

18 Ağustos 2017

Tamamen erkeklerin kişisel bakımı için tasarlanan saç ve sakal şampuanları, saç ve sakal kremleri, sakal bakım yağları, wax ve briyantinler, büyüleyen kokular, şekillendiriciler ve daha nice seçeneği ile ayrı bir konumda bulunan Depot, her ürünü ile erkeklerin özel olduğunu vurguluyor.

Depot sakal ve bıyık waxı ile şekillendirme yapılırken, aynı anda saçlar için özel olarak geliştirilmiş olan ürün içerikleri tamamen erkek saç ve kıl yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Kıl yapısının içine işleyerek bakım etkisinde bulunur. Depot şampuan kullanımıyla erkeklerin saçların son zamanların trendi olan şekillere kolayca girebilecek hacmi ve yoğunluğu kazanmaktadır. Saç derisini ve saç tellerini derinlemesine arındıran şampuan, nemlendirici özelliklidir. Nemlendirerek, saçları sağlıklı bir yapıya kavuşturur. Kurumayan, nemli, gereken can suyuna sahip olan saçlar kırılgan yapısından uzaklaşır. Kırılgan ve kuru saçları nemlendirerek ayrıca nemlendirdiği saçlarda da denge kurarak yoğun bakım uygular. Yumuşak dokulu saçlar oluşturan Depot no 103 şampuan, Pro-vitamin B5 ile saçlarda ve saç derisinde düzenleme yaparak, sakinleştirir ve dengeler. İçerdiği doğal özler ile etkili bakımda bulunan markanın sakallar için de özel şampuanı vardır.

Depot Şampuan ve Saç Kremi Faydaları

Depot sakal şampuanı, nemlendirici ve temizleyici özelliğe sahiptir. Yalnızca sakal yapısı için özel olarak üretilmiştir. SLES maddesi içermeyen arındırıcı ve nemlendirici sakal şampuan sayesinde sakallar kolay şekil alabilen, parlak, canlı ve düzgün görünüm kazanıyor. Yüz kıllarını arındıran ve nemlendiren ürün, günlük olarak kullanılabiliyor. Cildi yatıştıran şampuan, sakaldan kaynaklı sakal altında bulunan derinin tahriş olmasını, sivilcelenmesini de önlüyor.

Depot saç kremi, 13 çeşitten oluşan bitki ekstrelerine sahiptir. Botanik kompleks ile zengin bir bakım sunuyor. Saç ve saç derisini nemlendiren ve canlandıran krem, elektriklenmeyi ve uçuşmayı önlüyor. Limon yağı ekstresi sayesinde parfüm etkisinde bulunuyor.

Markanın erkekleri düşünerek tasarladığı bir diğer ürün ise oldukça estetik görünüm kazandırmak için tıraş öncesinde kullanılacak yumuşatıcı sakal yağıdır. Cildi tahriş olmaktan kurtaran ürün, sakalın kolay şekil almasını sağlamak üzere yumuşatma etkisinde bulunur. Sakalda yağlı his bırakmaz. Parlaklık kazandırır.

Depot sakal yağı, sakala sinen her türlü kötü kokuyu nötralize eder. Sakala sinen ter, sigara ve yemek kokularını ortadan kaldırır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.