sadsad x
asdasd
Roucou Yağını Davines Oi-Oil Serisi ile Deneyimleyin
21 Temmuz 2017

Saçlarınızda devrim niteliğinde bir yenilik yapmak ister misiniz? Üstelik uzun bir zamandır var olan ama henüz sizin keşfetmediğiniz bir yenilik! Davines kalitesi ile geliştirilen Oi-Oil serisinin ürünleri ile kısa sürede etkili bir bakım sağlayacaksınız.

Davines Mask Color Saç Boyası Kataloğu
15 Aralık 2015

Gerek ülkemizde gerekse dünyada en çok kullanılan saç bakım ürünü markası Davines, yaptığı doğal ürünlerle kişisel bakım sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Bu firma her türlü saç bakım ürününü doğallaştırdığı gibi saç boyasını da doğallaştırmıştır. Renklere göre alt kategorilere ayrılmış bu saç boyalarını Davines Marka Saç Boyası Kataloğu kullanarak inceleyebilirsiniz.

Davines OI Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı
12 Kasım 2015

Davines şampuan sülfatsız bir şampuan olup kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben içermeyen Davines Şampuan saçı yormaz ve asla yıpratmaz. Davines Şampuan Roucou yağının mucizevî etkileriyle geliştirilmiştir. Davines Şampuan saça ekstra yumuşaklık ve parlaklık katar.

Davines Purifying Kepek Önleyici Saç Bakım Şampuan
09 Kasım 2015

Gerek geçmiş zamanlarda gerekse günümüzde kadın – erkek fark etmeksizin yaşanan en büyük saç ve deri sorunu kepek sorunudur. Kepek, saç derisinde çeşitli fizyolojik ve biyolojik sebeplerden dolayı saç derisinde meydana gelen küçük boyutlardaki beyaz ve yağlı pullanmalardır. Deride yapışık olarak kalmayan, deri üzerinde dağınık halde bulunan kepeklere kişinin iş hayatında yaşadığı stresli ve sıkıntılı dönem sebep olabiliyor iken; hava koşullarına bağlı olarak da kepek sorunu yaşama riski ile karşı karşıyayızdır.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Saç Bakım Şampuanı
07 Kasım 2015

Saçların dökülmesi kadın erkek demeden bütün insanların ortak sorunudur. Bunun nedeni ise saç köklerinin cansız kalması ve bu sebeple de kişilerin saçlarının dökülmeye yatkın olmasıdır. Saç dökülmesi sorununu kullandığınız şampuan tetikleyebileceği gibi önleyebilirde. Sadece yapmanız gereken şampuan seçiminizi doğru yapmak olacaktır.

Neden Davines? Hiç Merak Ettiniz mi?
05 Kasım 2015

Davines Grup, Bollati ailesi tarafından 1983 yılında İtalya'nın Parma kentinde araştırma laboratuarı olarak kurulmuştur. Şirket ilk dönemlerinde dünya çapında tanınan kozmetik şirketlerine yüksek kalitede saç bakım ürünleri üretmiştir. On yıllık bir deneyimin ardından Davines markası ortaya çıkmış ve sadece profesyonel kullanım için bakım ürünleri tasarlamaya başlamıştır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.